1. 1.
  yumruk atacaklara tavsiyelerdir; genelde solaklar iyi yumruk atar, lakin yumruk atmanın en klas olanı aparkat denilen vuruş şekli olup çok etkilidir, rakibinize tam oturttuğunuz anda yerden kalkması imkansızdır bu yumruk şekli rakibin, çene altından sert bir vuruş şekli olup aparkat darbesiyle yerleri paspas yaptırabilirsiniz.
  2 -1 ... dedektif
 2. 2.
  gerekli tavsiyelerdir. sol ayağınızı öne alın ayak bileğinizi, belinizi, omzunuzu bir bakıma tüm vücudunuzu çevirerek ellerinizin tarak kemikleriyle çeneye vurun.

  edit: yukarıdaki kroşeydi zor bir vuruş daha kolayı var elimizde direk vuruyoruz bu sefer sol ayak yine önde sağ ayak bileği ve bel yüne çevriliyor ve omuzlar çeneye değecek şekilde uzata bildiğimiz kadar uzatıyoruz elimizi yine tarak kemikleriyle burna vuruyoruz. direk yumruklar genelde daha seri gider.
  2 ... wikings
 3. 3.
  Yumruk atacaksanız böyle elinizi çevirerek atmayın , dikey çekilde tam elmacık yada az çene üstüne dikine direk indirin . Yavaş olursada olur ama acayip sersemleten bir hamledir . Ama tabiki gönlümüzden geçen ;

  (bkz: kavga etmeyin)
  1 ... tranceenergy
 4. 4.
  fırsatın varsa once kafa at.
  1 -1 ... gamble
 5. 5.
  orta parmağı hafif ileri çıkartın.
  2 ... fokelator
 6. 6.
  bileğinizi bükmeyin, hedefe isabet eden bölgenin seiken olmasına dikkat edin. ha bir de ülkem kırolarının vazgeçilmezi yumrukta işaret parmağı veya orta parmağı biraz öne çıkarma durumunu yapmayın, parmaklarınızın hasar görmesi yüksek ihtimal, bi tarafınızı kırmayın.
  5 ... yobojiw
 7. 7.
  mümkünse yumruk atmayın. dirsek, diz yada eklemler daha etkilidir. belirli stilleri öğrenmek lazım.
  1 ... hissizhissi14
 8. 8.
  once yumruk yapmayı ogrenın.

  oyle bas parmak bukulmeden yumruk atılmaz, tabıı parmagınıza garezınız yoksa...

  orta parmak hafıf ılerı, bas parmak da yan olarak dıger dort parmagın, tırnaktan sonra gelen eklemlerının uzerınde durmalıdır.

  son olarak hazır hıssedın ve hamleyı yapın.
  4 ... 78bpm
 9. 9.
  Çeneye vur. Da yumruk pek atma, tokat daha etkili olur. sersemleştirir adamı. Boşuna Osmanlı tokadı demiyolar yani türklerin eline.
  1 ... kral taytsiz
 10. 10.
  parmaklar kapalı olsun, ya da el ayanıza güveniyorsanız, basın tokadı. (bkz: osmanlı tokadı)
  1 ... gothicroyal