bugün

Gerçekten hekimse uzmanlığını merak ettim.
Yakında nickaltimi kapatacağım o olacak. Nasil kapatiliyor bilgisi olan varsa bana ulaşsin. Wogtah nickli yazarla da aklol aldifim icin sacma konusmalarim olmus olabilir ama kendisinin teyze kizına aşık olacak kadar düşmüs biri oldugunu ögrenince iletisimimi kestim.
Kusura bakma da sayın yazar sana ne teyze kızına aşık olmasından? Biz sen anonime kafayı takınca böyle ortalarda süründürmemiştik, altınını çizmek isterim.

Ayrıca + olarak. Bilseydim ellerine yazdığın anonim yazılarını, başlıklarının ss lerini alır sana hatırlaman için ayrı zevkle gösterirdim. Hani sen arkasında durmayıp sildin ya hepsini. O en azından arkasında duruyor söylediklerinin.
Özel de konustuklarinizi niye buraya döküyorsunuz. Teyze kizina aşık olmus olabilir , kimisi hoş karsilar kimi karsilamaz. Dini bir sakincasi yok sadece evlenince cocuk ta sikinti olabilir allah korusun. Ama aşık olmuştur gönül ferman dinlemez.
Kendi dininden gram haberi olmayan, kuran okuyun namaz kılın vb. başlıklar açan, laiklik adı altında yasakçılık yapan birisi. Aşk ve özgürlük düşmanı bir yazar.
nick altıma iki günde bir gelip sen evlisin neden emmeli gömmeli başlıklarda dolaşıyorsun seni uyarmıştım falan gibi şeyler yazıyor sana mı soracam nereye yazacağımı kimi yalayacağımı? bir yazarın feyki olduğunu düşünüyorum.

yakında çıkar kokusu.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.