bugün

nick altıma iki günde bir gelip sen evlisin neden emmeli gömmeli başlıklarda dolaşıyorsun seni uyarmıştım falan gibi şeyler yazıyor sana mı soracam nereye yazacağımı kimi yalayacağımı? bir yazarın feyki olduğunu düşünüyorum.

yakında çıkar kokusu.
Kendi dininden gram haberi olmayan, kuran okuyun namaz kılın vb. başlıklar açan, laiklik adı altında yasakçılık yapan birisi. Aşk ve özgürlük düşmanı bir yazar.
Özel de konustuklarinizi niye buraya döküyorsunuz. Teyze kizina aşık olmus olabilir , kimisi hoş karsilar kimi karsilamaz. Dini bir sakincasi yok sadece evlenince cocuk ta sikinti olabilir allah korusun. Ama aşık olmuştur gönül ferman dinlemez.
Kusura bakma da sayın yazar sana ne teyze kızına aşık olmasından? Biz sen anonime kafayı takınca böyle ortalarda süründürmemiştik, altınını çizmek isterim.

Ayrıca + olarak. Bilseydim ellerine yazdığın anonim yazılarını, başlıklarının ss lerini alır sana hatırlaman için ayrı zevkle gösterirdim. Hani sen arkasında durmayıp sildin ya hepsini. O en azından arkasında duruyor söylediklerinin.
Yakında nickaltimi kapatacağım o olacak. Nasil kapatiliyor bilgisi olan varsa bana ulaşsin. Wogtah nickli yazarla da aklol aldifim icin sacma konusmalarim olmus olabilir ama kendisinin teyze kizına aşık olacak kadar düşmüs biri oldugunu ögrenince iletisimimi kestim.
Gerçekten hekimse uzmanlığını merak ettim.
yüksek ihtimalle yumos gibi yumuşacaktır.

(bkz: saçma entrylerde bugün)
Doktor olduğu için kendini bir şey zanneden, şımarık bir trolldür. Dün beni beğendiğini belirtmiş, ancak bir konuda benimle ters düştüğünden mütevellit nefretini kusmaya başlamıştır. Terziyiz, mahalle çocuğuyuz ya hani. insanların saflığıyla dalga geçer. Aşka inanmaz.

Bu insanlar çok tehlikelidir.
(bkz: görevini kötüye kullanan yasakçı insan modeli) Düşünceleri sapıkça olur. Halbuki asla gerçek olmayacak hayaller kurarlar. Paranoyak ve narsist tiplerdir.
Sözlüğün başlık akışına yön veren önemli bir yazar, Severiz kendisini. Şaka şaka boş beleş yazarın teki, donuzladım gitti. Donuzladım çünkü görünce dayanamayıp eksi veriyorum. Halbuki o, o eksiye bile muhtaç. Ona en iyi ceza onu oylamamak.
Evet, güzel ve elleri yumoş kokan bir kezbanım. Keşke herkes benim gibi yumoş bir kezban olsa.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.