bugün

görsel
Bazıları susarak acılarini yaşar, bazıları konuşarak...

Sonradan pişman olacağın şeyler söyleme istersen.
Burda Pençesine düşurmek için, sırtlan gibi bekleyen art niyetli insan'cık'lar var.

Sabır ve zaman herseyin ilaci, geçer elbet. Yeter ki iyi ol...
ömründen ve gönlünden bahar hiç eksik olmasin...
Kocası kardeşine göz dikmiş evli bir teyze. Yada bir harun.
bence milleti kekliyor burada. sosyal deney yapan bir harun da olabilir.
Aldatılan bir sözlük yazarı. Bu zor günlerinde yanında olmak isterim, seni destekliyorum güzel sözlük kızı.
Hoş bir sözlük kadını.
Oruç borçlarını ödemeye çalışan bir yazardır kendisi.
kafamı kurcikleyen bir yazar.

nazenin ve nadide bir sosyal platform olan uludağ sözlük'te, yazmaktan çok okumağa gayret ederim. çünkü sizlerden çok şey öğreniyorum.

işte bu hanımefendiye de defaatle rastlamışımdır. bir entrysinde eşinin kendisini aldattığını, bir başkasında kocasına olan nefretini, bir diğerinde eşini aldattığını anlatır.

bugün de şöyle bir başlığına rastladım;

(bkz: kocasından başkasına poz verbilen kadın)

fırtınalı, karmakarışık bir hayatı olduğunu düşünüyorum. dilerim daha sakin bir hayatı olur.
mahcup olmama vesile olmuş yazar.

fakir ruhumu açık eksilemesinden mütevellit, nick altısında sitemlerimi arz etmiştim. müteakiben girmiş olduğu entrydeki beyanından, nazenin ve nadide bir telefon numarası bulamadığı için psikolojisinin bozuk olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım.

keşki sitemkar davranmasaydım. hepimizin, farklı nedenlerle, dönem dönem yaşadığı şeyler bunlar. birinin sörf tahtası kırılır, birinin arka salıncakları değişmelidir, öteki kiracısıyla sorun yaşar...

velhasılı olgun yaklaşmayıp sitem etmekle hata ettim. lütfen bu kıymetli arkadaşımıza bir müddet ilişmeyelim değerli arkadaşlarım. sizlerden yegane istirhamım budur.
açık eksilemek suretiyle beni ziyadesiyle üzmüş yazar arkadaşım.

eksilenmekten öte, yapmış olduğum bir sağduyu çağrısının eksilenmesi moralimi bozdu.

(bkz: kadınlar yaşlılar ve çocuklar)

canı sağ olsun. kendisi takip listemde ve bundan asla pişman değilim efendim. hürmet ve muhabbetlerimle.
Sürekli nohut, kuru fasulye v.b. yapan yazar.

Ablacım sizin eve girilmez gibi geliyor bana.
buraya gelip aldatılmış bir kezban yazacaktım ki zaten marttan beri sözlüğe bunları yazdığını gördüm.

ciddi güven sorunları olması anlaşılabilir bir şey. ancak insanların kendisine şimdiye kadar davrandığı gibi birbirine de aynı şekilde davranmadığını anlaması gerek.

kendi aldatıldıysa herkes herkesi aldatıyor demek değil. kendi kişisel saflığından aldatılmışsındır ablacım belki de hiç böyle düşündün mü?
Pek sevmem kendisini.
Sözlükte tanıdığım en delikanlı kızdır.
eski sevgiliyi unutamayan bir yazar. çivi çiviyi söker diyorum ve gerisini kendisine bırakıyorum.
açık eksiliyip ilgi çekmek isteyen biri.

al nick altı girdim oldu mu?
Erkek olmasın?
bir yazar.
Abla tehlikeli ama eski değil yeni kaşarlardan, peynir kaşarlanmaya başladıysa geri dönüşü olmaz, o yüzden napıyoruz adımızı kola kutusunda değil peynir reyonunda arıyoruz hadi ciğerim yandan yandan.
dostlarınız olabileceğini de göz ardı etmeyin.
sözlüğü güzin abla veya dert ortağım sanan bir yazar.
tamam bende sorunlarımı yazıyorum ama başlık açmıyorum ve palavra atmıyorum.
go to the home!
Meriçler göreve...

görsel
tamamı mizansendir.
Kocası tarafından aldatilan, neticesinde de pompadan pompaya koşan kadın konseptiyle yardiran bir yazar.

Pompan bol olsun kardeşim.
güncel Önemli Başlıklar