1. 1.
  iyi gününüzde sizi ondan fazla mutlu edecek biri yokken kötü zamanında ruhunuzu içinizden çekebilir. fazlası ile komik espriler yapabilen bir kadındır ve erkegini kendisine deli gibi baglar; kaçışınız çok zordur. ama araya bir sorun girerse de gazabıdan korkunuz böylesinin...

  hem yara bandı hem de yaradır tam ikizler kadını...
  5 -1 ... melankolik
  #3000480 :)
 2. 2.
  olabilecek en zor burç kombinasyonu belki, ikizler olmak yeterince zor ve karmaşıkken bir de yükselen ikizler altında eziliyor bazen insan. yine de burçların şahı, piri, sultanı.
  2 ... takhisis
  #3000483 :)
 3. 3.
  (bkz: dönme dolap)
  1 ... hendrix
  #3000566 :)
 4. 4.
  ikizler gibi genellikle duvardan duvara vurulan burcun aynı zamanda yükseleni de ikizler olunca korkunç diye düşündüren durumdur. oysaki yükselen ikizleri, ikizler burcunun saygısız davranışlarını dengeler öüne geçebilir. böylece zaten mükemmel olan bu burç daha bir mükemmel olur * *
  1 ... ninjatirtil
  #3990508 :)
 5. 5.
  YÜKSELEN iKiZLER BURCUNUN VERDiĞi KiŞiLiK

  yükselen ikizler burcunun verdiği kişilik

  Her zaman değişiklik peşinde koşan, neşeli, mutlu bir kişilik sergilerler. Değişmeyen bir çevrede mutsuz olur oradan uzaklaşmaya çalışırlar. Tutkulu olduklarından kafalarına taktıkları hedefe kesin ulaşırlar. bunu için zihinlerini ve tüm bedenlerini kullanırlar.

  Çok hareketli olduklarından yorulabilirler. Cana yakın kişilikleri vardır. Başkalarının ne yaptığını, ne düşündüğünü hemen sezi verirler. Her şeyi akılları ile çözebileceklerine güvenleri vardır. Desteklendikleri zaman işlerinde iki kat verimli olurlar. Bilimsel araştırmalar hoşlarına gider çünkü gerçekleri araştırırlar. Gerçeğe tutkundurlar. Sürekli hareket halinde olmaları sanki onları yenilemekte, dinç tutmaktadır. Bu yüzden hep genç kalırlar.

  Okumaya ve yazmaya çok düşkündürler. Müziği, resmi, yabancı dilleri, yolculuk yapmayı severler.

  Çevrelerinde olup bitenleri iyi anlayıp yorumladıkları için her durumdan kazançlı sonuçlar çıkarabilirler. insanları çok iyi etkileme güçleri vardır. Eğlence peşinde koşmadıkları zamanlar paralarını çar çur etmez, çoğaltmak için her yolu denerler. Evlerini her türlü rahatlığını sağlamak için ellerinden geleni yaparlar, bu konuda savurganca davranırlar.

  Yaratıcı bir kişilikleri vardır. Çok güzel konuşabilir ve yazabilirler. Bu yüzden iyi gazeteci olmaları olasıdır.

  Çok titiz ve temizdirler. Evlerinin düzeni de bunu kanıtlar düzenli bir yaşama gereksinim duyarlar; bu nedenle evde çalışacakları bir işle yaşamlarını kazanabilirler. Kimi zaman hiçbir şeyi ciddiye almadıklarını gösteren çalışmalar yaparlar.

  Çok değişik olan uğraşlarını dengelemekte ustadırlar. Aynı gün içinde hem işe gitmek hem bir parti vermek hem de bir şey yaratmak onlar çok zor bir şey değildir. Zarif, ince ve dengeli kişilerle bir arada bulunmak hoşlarına gider. Giyinmesini çok iyi bilirler. Yeni gereçleri bulup ortaya çıkarabilecekleri işleri severler. Laboratuar çalışmaları, bilimsel araştırmalar, ruhsal deneyler tam onlara göre işlerdir.

  ikizler burcunun verdiği saygısız tavırları kontrol edebilirler. düşüncelerini pratik biçimde uygulayıp yeni bir adım atabilmek yetenekleri vardır.

  Mantık evliliği yerine aşk evliliği yapmayı yeğ tutarlar. Kendileri ile aynı düşünce ve görüşleri paylaşan insanlarla mutlu olurlar. Cinsel yaşam, eşleri ile anlaşmaları konusunda pek önemli yer tutmaz, yani bunu pek fazla önemsemezler. Onlar için önemli olan özgür olmak ve eşleri tarafından sevilmektir. Gerçekte cinsel yaşamları oldukça düzenlidir. Diğer bütün konulara vakit ayırabildikleri gibi cinselliğe de gereken vakti ayırırlar. Hangi türden ortaklığa girerlerse girsinler paylarını halkça almak isterler.

  Dinsel düşüncelere saygı gösterirler fakat bazı kalıplaşmış dinsel doğmalara karşın eleştirici bir tutum alırlar. Düşüncelerini olabildiğince çok insanlarla paylaşmak ve onlarla yolculuk yapmak isterler. Bu yolculuklar planlanmış geziler değillerdir; birden karar verilir ve yola çıkılır.

  Başlıca sorunları gerçekten ne yapacaklarını bilememeleridir, çünkü maymun iştahlıdırlar. Bir gün onlara zevk veren bir şey başka bir gün vermeyebilir. Becerikli olmalarından ötürü birkaç işi birden yürütebilir. Onları gerçekten hoşnut işi buluncaya dek işten işe geçerler. Ciddi konularla uğraşmaktan çok dünya dışı işlerle uğraşan biri görünümündedirler.

  En çok önem verdikleri konu arkadaşlıklarıdır. Bir çok arkadaşlıları vardır ve onlarla sıkı ilişkilere girmişlerdir. Yeni, hareket, canlılık, karşılıklı söyleyişi en hoşlandıkları şeylerdir. Onlarla kolaylıkla yakınlık kurabilirsiniz.

  Gelecekteki kötü günler için bir kenara üç-beş kuruş atmayı severler. Akıllarını geliştirdiklerinde zor durumlarla karşılaşma oranının azaldığını bilirler. Belli etmedikleri halde kendilerini parasal yönde sık sık güvensiz hissederler.
  2 -1 ... ninjatirtil
  #3990529 :)
 6. 6.
  kendi burcunun erkeğine -diğer burç kadınlarına oranla- en çok benzeyen burç insanıdır. tıpkı ikizler burcu erkeği gibi çok iyi arkadaş fakat normal hatta ortalama altı sevgilidir. arkadaşlarına -eğer onlara saygı duyuyorsa- pek kızamaz. lakin bunun acısını çok saçma bir sebeple sevgilisinden çıkarır. bunu bilerek yapmaz, bilinçaltı yaptırır. sonra hatasını anlar ve özür diler.

  bütün ikizler insanları gibi dengesiz olarak görülmelerinin sebebi ikiyüzlü ve ya kararsız olmalarından ileri gelmez. zekidirler ve olayları çok geniş çaplı düşünürler (satrançta daha sonraki hamleleri tahmin edip seçim yapmak gibi) ve en doğru olan seçimi yapana kadar kararlarını sürekli değiştirebilirler. ne de olsa ikizler zekayı temsil eder.

  arada şakayla karışık kendi eksi yönlerini size yükleyebilirler. sakın polemiğe girmeyin. ciddiyim.

  ayrıca;

  (bkz: kate austen)
  2 ... a chemical reaction
  #4709205 :)
 7. 7.
  Burçlara inanan kişiler tarafından burç kadar yükselenin de davranışları etkilediği kabul edilmektir.
  Bu durum da burçlara inanıyorsak yükseleni bile ikizler olan insanın oldukça eğlenceli olduğu düşünülebilir.
  Ancak şöyle bir gerçek vardır ki burçlar karakteri asla oluşturmaz. evet.
  1 ... ikizler kizi
  #22502559 :)
 8. 8.
  dördüzler burcu kadınıdır.
  3 ... entry metni girilmelidir
  #22502564 :)
 9. 9.
  normal bir kadındır. çünkü burç diye bir şey yoktur.
  ... selia
  #22502971 :)
 10. 10.
  Her an değişebilir ne yapacağı belli olmaz çok eğlencelidir aynı anda huysuz da olabilir.
  (bkz: ben)
  ... dontcryy
  #22503093 :)

yukseleni ikizler olan ikizler kadini ile alakalı başlıklar