1. 1.
  Kızların ıyy, yuh ve oha karışımı olan "ohaiyyyy" sesini tepki olarak çıkarmayı benimsediği astrolojik vaka.

  (bkz: ikizler burcu erkeği/@thefirstfbli)
  3 -1 ... thefirstfbli
 2. 2.
  akrep yükseLiyorsa bu işte bir bit yeniği vardır.. kızLarın tepkiLerini hakLı buLuyorum.. akrep yükseLirse sonunda da sokar..
  -1 ... tucimania
 3. 3.
  hastiirrr diyip kaçılmalıdır zannımca..
  4 -1 ... freedean
 4. 4.
  derin bakışlar ve doğal bir manyetizma en zor durumlarda bile kontrollerini kolay kaybetmez, meşhur akrep iğnesini gerektiği zaman devreye sokacak biçimde duruma müdahale ederler. tepkilerini ve düşündüklerini ortaya dökmedikleri için, kendilerine sakladıkları gizli dünyalarına "dışarıdan birinin onlara ulaşabilmesi, neredeyse imkansızdır." anlaşılması güç, gizemli davranışlar içindedirler.

  gizliliğe çok önem verdiklerinden, açık davrananların bile mutlaka kilit altında sakladıkları gizli sırları vardır. sık sık yanlış anlaşıldıkları hissine kapılırlar. kendilerine çok güvenirler, içlerinde fırtınalar kopsa, yüzeyde sakin olmayı başarırlar. hafızaları çok kuvvetli olduğundan hiçbir şeyi unutmazlar. şüpheci ve eleştirici bir tavır içinde bulunmaları ilişkilerini zorlaştırır. her burcun, negatif ve pozitif yönleri vardır. fakat söz konusu akrep olunca bu iki uç iyice aşırıya uzanır.

  hayatında griye yer yoktur. her şey ya siyahtır ya da beyaz. dondurucu bakışlarıyla insanın kanını dondurabilir, bir kişiyi ya da bir olayı anında analiz eder ve bir kanıya ulaşırlar. tespitleri insanı şaşırtacak kadar doğrudur. genelde burcu ya da yükseleni akrep olanlar, cinsellikle fazlasıyla ilgili olmakla suçlanırlar. bu tamamen doğru değildir. akrep, istediğini almasını bilir ve alır. ama bunun abartıldığı gibi bir kişilik sorunu olduğu söylenemez.

  kaşları ve gözleri ile dikkat çeken akrep yükselenli kişiler, kaslı ve güçlü vücutları ile genelde orta ve uzun boylu, esmer ve koyu tenlidirler. yüzleri oval veya uzun olabilir. onlara karizmatik bir görünüm veren bakışları, rahatsız edecek kadar delicidir.

  alıntıdır http://www.astrolojik.org/yukselenburcu/akrep.htm

  ayrıca http://uzman.kadinca.net/...ozellikleri_nelerdir.html
  3 -1 ... ejmelma