bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Mobilde yaşanan sorun. Zall para kazanacak yeri buldu gene. Bazen alttan da gizlice geliyorlar. Adam olsun delikanlı gibi pat diye çıksın.
  3 -1 ... kenz i mahfi
 2. 2.
  (bkz: adblock browser)
  -1 ... bigbadtrip
 3. 3.
  az köftehor değillerdir. şapşikler ya. gizlenecekler ya güya. *
  1 ... erebyss
 4. 4.
  rekalma izin vermeyen "brave" tarayıcısını kullanın: https://brave.com/
  ... monk of monkmountain
 5. 5.
  Allah belasını versindir.
  ... emeklimuhendis
 6. 6.
  Gercekten guzel tanimlanmis durumdur. Beni sinir ediyor. Bunun bir de alttan cikan versiyonu da mevcuttur. Ne oldu bu sozluge boyle?
  1 ... when i was a child
 7. 7.
  yukarıdan sinsice inen reklamlar
  8 ... totonok folmondoko boton gomo
 8. 8.
  Bak zall efendi (münir özkul tiradı) bana ve yazar arkadaşlarıma dokunma ehe. (siktiler) neyse zall, abi bu reklam olayı nerden aklına geldi az uyanık değilsin anladık aylık 300 bin alıyordun şimdi 400 bin mi oldu? Kaldır şu reklam şeysini zall sinir sistemim çöktü soğuttun viran eyledin formatı. Yukarıdan aşağı tatlı kız naber der gibi iniyor tarık akan ın dolmuştaki gülşen böbiiikoğluna camdan inmesi gibi iniyor ayça nın sağ alttan oturum açması gibi açıyor. Allah affetsin. Telefonuma gelen bet mesajları gibi en umulmadık anda geliyor karşıma yahu entry okuyacağım trafik ışıklarında sola giren arabalara sağdan kaynak yapan araba gibi giriyor ekrana. Zalll duy zalll zalll bu reklam şeysi öyle bir şey ki sağa sinyal verip sola giren bradway taksi gibi bu reklam şeysi markette sıra beklerken abiler sadece şunu geçireceğim diyen ünili gencin bir aylık alışveriş sepetiyle ön sıraa geçmesi gibi bu reklam şeysi bankada numaratörde sıram yanımca göbekli kır saçlı bir yavşak müteahhitin sırama girip kanka olduğu banka çalışanıyla benim sıra numaramda işini halletmesi gibi. Pek iyi olmadı mı dur bu reklam şeysi kalabalık bir kafede uzaktan kesip ulaşmaya çalıştığın boş masaya 3 kekonun senden önce varıp oturması gibi. Bu reklam şeysi dişi fırçalarken macunu yanlışlıkla yutmak gibi bu reklam şeysi sevdiğin kızın sana abi demesi gibi bu lanet olası reklam şeysi amerikan filmlerinde kötü adamı öldürmeden yapılan o salak konuşma yüzünden kötü adamın kaçması gibi. Bu reklam şeysinin allah belasını versin. Bu reklam şeysi iki lira farkla büyük boy patates alıp hesabın iki liralık farktan fazla olması gibi daha ne diyeyim yetti gari.

  Edit: beyler aşağıdan da çıkıyormuş bu reklam.
  1 ... abbas dikbasar
 9. 9.
  üstümüze üstümüze geliyor. kimi zaman sayfayı yenilemek için uzanırken aniden silahına erken davranan kovboy gibi olmak gerekiyor. kimi zaman ise başlık arama yerine dokunurken birilerini donuza ekletiyor.
  lütfen kaldırılsın bu.
  1 ... a t m a c a
 10. 10.
  Sayfayı aşağı doğru sündürünce sayfa yeniliyor ya o zaman kayboluyor o reklam. Çok seviyorum.. oyun oldu benim içinde * teşekkürler zall..
  1 ... roott