1. 1.
    şu şekildedir.

ysk nın yaptığı ahlaksızlığın belgesi

ülke genelinde yapılan itirazların %85 i akp ye lehine sonuçlanmış.
    şu an yaşadığım semtte akp ile chp arasında sadece 800 oy fark var ve chp li başkanın itirazı reddediliyor.
    bu sadece bizim semt değil türkiye genelinde 3 - 5 oy fark olan yerler bile reddedilmiş.

insanların sabrını taşırıyorlar. demokrasi namına hiç bir şey kamamış.
    20 -1 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    HALA DEMOKRASi NAMINA DENiYOR SiNiR OLUYORUM. SiLAH ZORUYLA O MAKAMDA OTURUYORLAR HALA FARKINDA DEĞiL MiSiNiZ...
    5 ... sansyoklan
  3. 3.
    işte bu bir ülke meselesidir.

Siyasiler devlet çalışanlarının "sahibi" değillerdir. Demokraside buna karşı konulması için var olan mekanizmaya ise "halk" denir.

Bir siyasi gücü ile birisini ezip kontrolü altına almamalı, buna yeltenirse halk tarafından demokratik şekilde bitirilmesi gerekir veya tepki görmelidir. Böyle olursa siyasiler kimse üzerinde baskı kuramaz.

Ancak ülkemiz de öyle mi? Bir kitleyi almışlar ellerine ne derlerse ona inandırıp onu yaptırıyorlar.

Üçüncü dünya ülkelerinde görülen olayları yaşamaktan bıktım ben. Ama insanımız üçüncü dünya ülkesi kıvamında takıldığı için bunları görmeye maalesef ki devam edeceğiz.
    7 ... keyf kahyasi
  4. 4.
    türkiye cumhuriyeti'nin fiilen bittiğinin belgesidir. artık şu 780 bin km karelik alanın ismi akp arap cumhuriyeti, geçmiş olsun.
    9 ... ca va manu
  5. 5.
    anti demokratik, iç savaş habercisi binlerce gösterge arasında en göze batanı. umarım uzak bir gelecekte suriyeliler gibi hayatımızı çöpten çıkarmayız; vasat ötesi, sefil, bilim, insanlık, yasa karşıtı fakir bir orta doğu diktatörlüğü olmayız.

inşallah farklı kesimlere ölüm tehditleri yağdırarak ve silahlanarak uluslararası güvenlik için tehdit oluşturmayız, abd ve rusya'ya askeri müdahalede bulunmaları için gerekçe vermeyiz.
    1 -1 ... ozgur demirtas in robotu