1. 1.
  YSK nın vereceği karara göre

  üzülme potansiyeli olan zihniyettir ...

  Bakın burda çok büyük hayal kırıklığı ve yıkım yaşamayın diye sizi olabilecek bir duruma hazırlıyorum tamamen psikolojiniz için...
  2 -20 ... isminiunutanadam
 2. 2.
  Son kararı halk verdi. YSK o kararın altına sadece imza attı.
  5 ... serdarsl06
 3. 3.
  ysk nın son kararını beklemeden sevinen zihniyet

  YSK nın vereceği Karara göre yakında böyle uzaktan bakmak da var o koltuğa ...

  Bakalım YSK ne karar verecek ....
  -2 ... isminiunutanadam
 4. 4.
  ysk halkın altındadır koçum ysk başkanı, 2014 yılında "seçimde hile yapılmışsa o hileyi yapanlar cezalandırılır, seçim tekrarlanmaz" demişti...kendi söylediği bu söz bağlayıcı bir sözdür.

  hukuken ysk başkanın da hakkında işlem yapılır, o siyasi birisi diildir, müfettişler dinler onu, söylediği sözleri boru gibi önüne koyarlar.

  işin bundan sonrası bambaşka yerlere gider, zaten yeni olarak tayyibin "belgeleri yok edin, yolsuzlukların üzerini örtün" emrini verdiği kendi imzasıyla bir belge basına sızdı, twitter da falan dolanıyo.

  yakındır, sözlük aktrolleri de dahil bunların kurdukları tüm tezgah hukuk kitabı raftan indirildikten sonra görüşülür, karara bağlanır, artık kaç bin kişilerse hepsine hüküm giydirilir.

  hukuki süreç böyle yürür. ysk eğer seçimi yeniletmeye kalkarsa, başka başka hukuki güçler olayın üzerine gidecektir, ve ysk ve anadolu ajansında çalışanlar "yetkiyi kötüye kullanmaktan" mahkemeye çıkartılırlar. rahat bi 7 yıl yerler, önemli mevkilerdeler çünkü...

  bu sözlük akgötleri bi yana, onlara paraları geri ödetirler, haciz falan gönderir hepsinin donlarına alırlar, onda bi beis olmaz da, eğer daha öncekli seçimlerde yapılan hileler de söz konusu edilecek olursa, iş tayyibe kadar çıkar, ahanda aynen el beşir´in ypatığı gibi tayyip ülkeden kaçabilir.

  çünkü seçime hile karıştırmak, büyük bir suçtur.

  eğer ysk adam gibi davranmazsa, ona adam gibi nasıl davranılır öğretirler.

  siz hukuk kitabının raftan hiç inmeyeceğini sanarak büyük bir hata yaptınız beyler...hukuk kitabı raftan inecek ve sizlerin kafasına düşecek...çok acıyacak...uufff olacak...göreceksiniz.
  3 -1 ... paganviodio
 5. 5.
  en büyük göt olan yine buna bel bağlayanlar olacaktır.
  -2 ... flat head
 6. 6.
  bu yavaş-aklar neden o kadar emin konuşuyor anlamadım. bşr yerlerden tüyo mu aldınız yoksa malınızı mı biliyorsunuz?
  1 ... bir idealistin ta kendisi
 7. 7.
  YSK son kararı versin önce ben kutlarım ama erken sevinmenin anlamı yok

  Söz konusu iddialara göre ak Parti'nin sunduğu delilleri değerlendirip seçimle ilgili son kararı YSK verecek ben sadece hatırlatıyorum.

  Son aldığı kararlar emsal teşkil ederse, ve usulsuzlukler kanıtlanırsa lokal ya da tümden istanbul seçimleri yenilenebilir mazbata iptal edilebilir...

  Bunu aklı uzun bir köşesinde tutun ve ysk nın kararını bekleyin don söz YSK da

  Edit : bu pagannvixxxvideoyu ciddiye almıyorum da yazmadan da edemedim sanıyor ki 50 yıl önceki gibi veriler dosyalarda tutuluyor, CHP kafası işte 21 yy yakalaması mümkün değil istanbul büyük şehir belediyesi gibi pek çok belediye CHP li beledlyeler dahil verileri dijital ortamda tutuyor ve şeffaf bu veriler ulaşılabilir

  Yani dosyalar yok ediliyor vs twiter haberleri külliyen yalan manipülasyon , o sistem 20 yy da kaldı ortada yok edilecek bir dosya vs yok

  20 yy da kalmış CHP li kafası işte
  ... isminiunutanadam
 8. 8.
  tamam minnoş.

  'türkiye'de her şey olabilirsiniz, ama rezil olamazsınız.'
  murathan mungan.

  adam ne kadar doğru demiş.
  4 ... antik kilise sarapcisi
 9. 9.
  sizin ıq seviyenizi merak ediyorum. toplumdan uzaklaştırılması gereken canlılarsınız. "adam oy olarak önde." dedik, "ysk karar verecek." dediniz. kaç gün geçmiş, o kadar olay olmuş ysk mazbatayı vermiş, bu sefer "ysk mazbatayı verdi, ama son sözünü söylemedi." diyorsunuz.

  çık git adamın asabını bozma. bugün seviniriz, yarın ters bir durum olur köşeye geçip ağlamayız. mücadeleye devam ederiz. kimsenin erkekliğine laf söylemek bana düşmez, ama erkeksen mazbatayı da verdirmezdin.
  2 ... matekuyas
 10. 10.
  Keşke bu yaklaşımı daha açılmamış bir sürü sandık varken değerli Binali Bey istanbul'u aldık derken de gösterebilseydiniz..
  3 ... minaucsaa