1. 1.
  2019 yılında gerçekleşmiştir.
  https://www.cnnturk.com/v...agbabayla-aciklama-yapmis
  -4 ... misagi
 2. 2.
  utanç kaynağıdır. yazıklar olsun orspu çpcukları.
  1 -2 ... eukala
 3. 3.
  gerçek atatürkçülerin oy verebileceği iyi parti ve memleket partisi gibi kötünün iyisi alternatifler dururken, kılıçdar gitmedikçe chpye oy moy vermem orası kesin ama şunu da buraya bırakalım.
  (bkz: pyd li salih müslim in kırmızı halıyla ağırlanması)

  edith piaf: 2012 yılında gerçekleşmiş bir olaymış. akabe o yıllarda (hdpnin anası bdpyi saymazsak) türkiyenin teröre en yakın duran partisiydi.
  4 ... sweetmandarine
 4. 4.
  yok be yanlış biliyorsunuz. megri megrinin megri megriyi megrilemesidir o.

  megri megri megri megrilinin megrisi.

  sayın chpli partin kürdistanı kuralım dedi (2022)

  chpli: megri megri megrili megri kuralım megri.
  1 -4 ... uluyan bilge
 5. 5.
  Haberde teröristin 2019 da öldüğü ve CHP nin 7 yıl önce ağırladığı yazıyor 2012 yani... YPG 2011 de kuruldu. Ve milis kuvveti olarak biliniyordu. 14-15 Nisan 2016 da istanbul'da gerçekleşen 13. islam işbirliği teşkilatı zirvesinde ilk defa Türkiye tarafından terör örgütü olarak tanımadan önce gerçekleşmiş bir olaydır. Böyle kritik bir bilgi hatasını öfkeden oluşan dikkat dağınıklığınıza mı yoralım aktrollüğnüze mi. Aktroll diyince üzüldüğünüz için dikkatiniz dağılmıştır ihtimalini de göz önünde bulunduruyorum fakat böyle kritik bilgi hatalarını görmezden gelerek yalan suçlamalar aktroll davranışı dır. Haber paylaşmak değil bak yalan haber paylaşmak. Sonra gene aktroll diyolar diye üzülüyorsunuz.

  Kaynakça:
  https://www.cnnturk.com/v...agbabayla-aciklama-yapmis

  https://tr.m.wikipedia.org/wiki/YPG.
  8 -1 ... uzay muhtari
 6. 6.
  arkadaş hata yapmış 2019da değil 2012'de ağırlandı. de zaten mevzu o değil. mevzu ideolojik olarak pkklı olan bu insanın nasıl oluyor da her yerde atatürk diye oy toplayan partinin vekilleri meclise çıkartabiliyor.
  1 -1 ... uluyan bilge
 7. 7.
  Seninki de tarihi bir hata 2012 CHP si ile 2021 chp sini kıyaslamak ki o zamanlar CHP içi temizlikler tam olarak başlamamış hdp yeni kurulmuş ve Suriye iç savaşı ana gündem di ve savaşta milis olarak tanımlanan birinin meclise çıkması kadar normal bir durum yok. YPG ile PKK nın iş birliği içinde olması sonucu YPG terör listesine alınmıştır ki o dönemin haberlerini hatırlar iseniz YPG PKK'lı teröristlerin kaçmasına yardım etmişti. Bu meclis olayından yıllar sonra.

  Benim takıldığım nokta zamanında akp nin gündem değiştirmek için açtığı kuru sıkı polemiği kanıt gibi sunmaları.
  5 -1 ... uzay muhtari
 8. 8.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2131054/+
  Böyle mi pampaa.
  7 ... karton toplayan cocuk
 9. 9.
  Sözlükte şu son zamanda iyi chp düşmanlığı yapılıyor. Ta 2012’de olan olayı, 2019’da olmuş gibi gösteriliyor, vallahi bravo ya. belli ki bi yerlerden iyi para alıyorsunuz ki sürekli chp ile uğraşıp duruyorsunuz. Hayır bir de vatan millet Sakarya naraları atıp akp’nin zamanında teröristlerle masaya oturup anlaşma yaptığını da hiç eleştirmiyorsunuz, habire CHP’yi gömüp duruyorsunuz, pes!

  Ulan geçen Pervin buldan açıklama yaptı, Kandil’e Erdoğan’ın izni ile gittik diye. Azıcık onu konuşun be.. yok ama yapmazlar, illa chp olacak, o eleştirilecek o da olmadı hunharca hakaret edilecek..

  Maşallah size, tam gaz devam...
  10 -1 ... queenn of darkness