bugün

Kemal Kılıçdaroğlu beyanıdır. Nokta.
Hala şunu anlamamakta ısrar edenler var,barış süreci bir devlet projesiydi.toplumda kabul görmüş bir plandı.hükümet barış dilini kullanmak istedi bunun uğrunda jestler hatta tavizlerde verdi kan dursun diye büyük riskleri göze aldı.ha süreç körtopal devam etti sonrA hdp masayı devirdi.hükümette demek öyle siz silahtan anlıyorsunuz diye taa Suriye topraklarında bile terörist avına çıktı.bu konuyu ucuz siyaset malzemesi yapmayın çok sırıtıyor.
Bırak kırmızı halıyı, Adam reisin evinde ağırlanmış, kaldi ki reise oy verenler birak evine sarayın bahçesine giremiyor amk. Nokta.

Görünüşe bakılırsa cumhurbaşkanı da terörist olarak görmüyormuş.

görsel
Yaşın küçük olduğu için o dönemleri hatırlamazsın, saraya kırmızı halı serip baş teröristleri evine çağırdı, onlara niye ses çıkartmıyorsunda burada propaganda yapıyorsun gevşek.

Habur sınır kapısından alkışlayarak karşıladınız pkklıları, biz o zamanlar isyan etmiştik yapmayın etmeyin diye, sen nerelerdeydin peki.
ypg yi görmüyoruz ki, tam göreceğim gibi oluyorum bi bakıyorum yine harf değişmişler.
Salih Müslim’den bahsedenler olmuş. O dönemde Salih Müslim Türkiye’nin çalıştığı bir büro şefiydi.

Tayyip Erdoğan da görüşürdü MiT’de. Bundan doğal birşey yok. Eğer Türkiye’ye ihaneti ortaya çıktıktan sonra bir görüşme olsaydı o zaman tüm itirazlar haklıydı.

Eski dönemlerde de meydan savaşından önce ulaklar gönderilir elçiler arada mekik dokurdu. Bunlar sizin anlayamayacağınız yönetim ve harp sanatıdır. Anlamazsınız.

Ayrıca; içinizden birtaneniz Hdp’nin, pkk’nın yada iltisaklı bir grubun Ak Parti için oy istediğini ispat etsin ne diyorsanız kabul edeceğim! Ama bulamazsınız zira o işbirliği yapıyorsunuz dediğiniz dönemde dahi pkk kendi içinde Tayyip bizi kandiri diye tartışma yaşıyorlardı.

Bu arada ben size onlarca demeç, youtube videosu gösterebilirim pkk elebaşlarının chp’ye oy verin, millet ittifakını destekleyin tarzında.

Biraz akıllı olun diyeceğim de neyse.
(bkz: Sayın Öcalan)
salih müslim için türkiyenin çalıştığı bir büro şefi idi denmiş. ne güzel dünya lan. feto da hizmet aşkı ile yanıp tutuşan din görevlisi idi. apo barış elçisi idi. ışid birkaç öfkeli genç idi. öso vatanını savunan vatanseverler idi. hamas filistini savunan özgürlük savaşçıları idi. her boka bir kılıf uyduruyorsunuz nasıl olsa teröristlere kamyon kamyon silah gönderin sonra kandırıldık deyin.

salih müslim ortaya çıktığından beri pkk nın suriye uzantısı olan terör örgütünün ele başı idi. akıllı olun falan demeden önce azcık akıllı olun daha önemlisi kıvırtmayın adam olun. madem bu yukarıdaki herzelerin hepsini yediniz arkasında duracak kadar adam olun. kıvırtmayın o oydu bu buydu diyerek. çözüm süreci tüm halkın desteğini görmüş. hassktr derler adama. bu süreç başladığından beri karşı çıktık ne dediniz "vatansızlar analar ağlasın istiyorlar" bugün ise biz muhalifler pkk cı olduk siz vatansever. karşınızda kendiniz gibi armutlar yok..
Yine ve tekraren soruyorum!! Ak partinin pkk ile işbirliği yaptığını iddia ettiğiniz dönem dahil, bir adet ak partiye oy verin yollu bir açıklama bulun herşeyi kabul edeceğiz!!

Yok yok bakma boşuna..

Yıllardır iktidar için hdp ile yatağa giriyorsunuz ibneler!!
2-3 belediye için sezai temelli nin biz yoksak siz de yoksunuz iddiasını süklüm püklüm geçiştiriyorsunuz gevşekler!

Gece kurtla sürüye dalıp sabah çobanla ağıt yakıyorsunuz!
Bu millet doldu arkadaşım!! Bu millet her filmi, çevirdiğiniz her türlü dolapları gördü.
aklınız mı yetmiyor deli taklidi mi yapıyorsunuz ? çok basit bir soru soruyorum son 2 seçimdir. madem chp hdp ile iş birliği yapıyor doğudaki tüm şehirlerde akp "her seçimde" nasıl ya 1. ya 2. parti çıkıyor ? iş birliği neden yapılır ? seçimde oy toplamak için. oyları nereden toplayacaklar ? doğudan. istanbulda ankarada izmirde 3-5 milyon kürt oyu varsa doğuda atıyorum 10 milyon kürt oyu var. iş birliğini yapan chp-iyi parti aptal da sadece istanbul ve ankarada mı ittifak yapıyor. bu adamlar geri zekalı mı doğudan atıyorum ağrı, van, muş gibi şehirleri almak istemiyor da sadece istanbul ve ankarayı almak istiyor. referandum da neden doğudan yüzde 15 lik fark ile evet çıktı ? cumhurbaşkanlığı seçiminde neden doğudan ezici fark ile erdoğan çıktı ? son yerel seçimlerde nasıl oldu da chp bir tane ilde 2. parti bile çıkamadı.

https://www.yenisafak.com...ecim-sonuclari-referandum

https://www.yenisafak.com...u-bolgesi-secim-sonuclari

kaynak beğenmezsiniz diye sizin gazeteden verdim kaynağı. artık buna da itiraz etmezsiniz herhalde. demirtaş bile yüzde 29 alırken erdoğan yüzde 52 oy almış doğudan. ince nin oyu da 3.sırada. nasıl bir işbirliği bu amk biz anlamadık bir türlü.
dünyanın en sıradan zekaya sahip insanı bile örneğin istanbulda hdp’nin aday çıkarması durumunda chp’nin seçim kazanamayacağını bilirdi.

hdp yerel seçimlerde büyükşehirlerde ve batıda chp be ip ile ittifak yaptı.

bunu hdpliler zaten söylüyor! söylüyoru bırak bir de “ yalan mı lan ibneler” diye efeleniyor chp’den çıt yok.

ankarada da aynı..izmirde de ..

neyin kafası bu arkadaş?!

Hdp etkili olmadığı yerde chp ile ittifak yapıyor! Bunu anlamayacak ne var!!??
görsel
Resimde kaç pkk’lı var mal gibisin?