bugün

o hendekleri kürt eşşekklerin mezarı yapacağız orospu çocuğu dağ farelerine ülke kurdurtmayacağız bu coğrafyada.
dostum sen hendek demişsin ama bunlar bildiğin köstebek yuvası.

işin en ahmakça tarafı da bu hendeklerden türk ordusunun geçemeyeceğini sanmaları.
Kendileri başta olmak üzere tum orospu çocuğu pkklı kurtlere mezar kazılması eylemidir.
bu ne şimdi? soytarı lan bunlar, hadi adam gibi bir iş yapsalar neyse diyeceğiz.
haritaya da yazmışlar.
http://syria.liveuamap.co...arge-trench-system-around
13 Kasım 1918 tarihi müttefik devletlerin istanbul’ a girdiği günlere tekabül etmekteydi. ingiliz donanmasına ait zırhlılar istanbul Boğazına girip buraya demirlemiş toplarını Osmanlı Devletinin merkezi karargâhı olan Dolmabahçe Sarayına çevirmişti. Durum hiç de iç açıcı değildi. Devlet tüm siyasi ve mülki idareleri ile işgal güçlerine teslim olmuş ve ağır şatlar içeren Mondoros Mütarekesi hükümleri çerçevesi içerisinde işgalci Müttefik Devletlerden gelecek direktiflere boyun bükmekten başkaca bir varlık gösteremiyordu. işte bu sırada yaveri Salih Bozok’un gözyaşları içinde Mustafa Kemal'e dönerek Boğaza demirlemiş ingiliz zırhlılarını göstermesi üzerine Mustafa Kemal: “Geldikleri gibi giderler” demiş böylelikle ülkenin bir gün yüce Türk milletinin gücüyle bağımsızlığına kavuşacağına dair inancı dile getirmiştir

şimdi ara ki bulasın mustafa'yı...
iki tahta koyar geçeçeriz bunu için bide kazma kürek mı sallamişlar bari dikenli tel koysaydinizda geçerken bir yerimize batardı.
deveyle değil tankla geleceğiz ona göre kazsınlar.
Hendek savaşından feyz almıştır amk salakları. vizyonsuz ilkel ibneler.
el bab'tan sonra menbiç'e yöneleceğimizi düşünmüyorum.

muhtemel hedef rakka olacaktır.

ve rakka'da da en az bir el bab kadar daha kayba uğrayacağız gibi gelmekte bana.

ha menbiç'in rakka'dan katbekat kolay düşeceğine emin olunuz. ancak oraya yöneleceğimizi sanmıyorum.

fiili hedef ışid değil ypg olursa bu defa neden direkt fırat'ın batısındaki afrin değilde, menbiç diye sorulabilir.

madem kırmızı çizgi fırat'ın batısı.
türk silahlı kuvvetleri rakka, menbiç uğraşmasın; girsin afrin'e bu iş kökten çözülsün.

edit: menbiç fırat'ın batısında lakin ayn el arab'a (kobani) zaten komşu bir kasaba. ypg'nin doğudan ilerleyerek ulaşmak istediği batı kasabası afrin'dir.
Yeterki kararlı ve istikrarlı olarak devam edelim bu operasyona.
Burası temizledikten sonra darısı rakka ve membiçe.
Hdpli kankalarindan feyz aliyolar . Yalniz hendege bu kadar alismisken birerde mezar kazsinlar kendilerine onlari lesi bile hayvanlara dokunur .
Şırnakta hakkaride hendek kazanlara nolmuş şöyle bir baksınlar.