1. 1.
  bağğğzılarının içinde bulunduğu durum. ypg dediğiniz örgüt bizzat abd'nin maşası olarak çalışıyor. tüm dünyanın gözü önünde oluyor bunlar ve saklamıyorlar da. eskiden devletler örgütlere gizli saklı silah gönderir istediğini yaptırırdı. şimdi açık açık kullanıyor. kendinizi kullandırtmayı mı seviyorsunuz anlamıyorum ki.
  ... aklakara
 2. 2.
  ypg icin bizim Kara ordumuz diyen abd destegini inkar etmektir.
  ... paganviodio
 3. 3.
  silah da %100 abd malı imiş. http://www.haberler.com/g...-askerini-8475678-haberi/
  ... aklakara
 4. 4.
  olaya sığ bakmayın bu kadar. ışid de bizzat abd'nin beslediği bir örgüt. bu topraklarda adamların planları var ve bunları gerçekleştirmek için ordularını oraya sokmuyorlar. ypg'nin meşrulaşması için ışid gibi bir örgütün var olması ve onu yenen bir silahlı güç gibi gösterilmesi gerekiyor. dünya kamuoyunu böyle kandırıyorlar. siz de kanıyorsunuz. bu iki örgüt de aynı yerden besleniyor. ikisinin de elinde son model abd yapımı silahlar var.
  ... aklakara
 5. 5.
  ypg'nin kontrolünde olan yerlere asılan abd bayraklarından herkes haberdardır sanırım. bakın, suriye'nin kuzeyinde arap-türkmen ve kürtler yaşıyor. burada olacak her şeye bu insanlar karar verir. abd'nin desteği ile oraların sahibi olmak için komşusunu vuran bir oluşumu desteklemeyin. desteklerseniz, abd'ye ve siyonizme hizmet edersiniz.
  ... aklakara
 6. 6.
  Hevallere özgü bir durum.

  Ama biji apo.
  Ama serok abd!
  -1 ... promer
 7. 7.
  amerika ortadoğu planlarını ypg li itler üzerinden gerçekleştiriyor. ypg ile işi bittiği zaman ypg nin fişini çekecek ilk ülke yine abd olacaktır.
  ... hot male
 8. 8.
  abd maşası olduğunu ya da ahmak olduğunu ispatlar.
  ... thelma
 9. 9.
  bop eşbaşkanlarını da gördük

  bu amerika derin kuyudur

  girerseniz çıkamayabilirisiniz.
  4 ... timur cengiz hulagu
 10. 10.
  ortaya çıktıkları ilk günden beri bilinmekte olan gerçektir. tıpkı ışid denilen şerefsizleri ilk günden beri bildiğimiz gibi.

  (bkz: onlar sadece öfkeli gençler)

  biz sıradan halk olarak ilk günden beri biliyoruz ama ne hikmetse ülkeyi yöneten insanlar zannedersem sürekli aldatılmaktan mütevellit bu barzoların terör örgütü olduğunu ve abd güdümünde olduğunu ancak yakın bir geçmişte idrak edebildiler. yakın bir geçmişte bunların başı olan ayı ankarada ağırlanırken buralarda bizler, siyasette ise bazı siyasiler sürekli dile getirdiler yapılanın yanlış olduğunu. ama işte her şeyin en doğrusunu bilen malum kesim bir türlü dinlemedi. 29 ekim cumhuriyet bayramı günü bu şerefsizleri sınırlarımızdan geçirmeyin dedik konvoyların arkasına kutlama konvoyları eklenerek geçirdiler. gelinen noktada ise abd tepeden tırnağa silahlandırdı bunları ceremesini gene bizim vatandaşlarımız çekiyor..
  6 ... mel mel bakan gibson