1. 1.
  Açık açık teröristlere sevgi ve saygı gösteren Avrupa Ülkeleri,
  sadece siyasi ayaklarıyla değil, asıl medyalarıyla türkiye’ye Karşı terör propogandası yapmakta olduklarını gösteren bir yeni madde daha.

  ypg li terörist için yas tutan almanya

  Bütün televizyonlarda aynı haber. “Zalim Türkiye mahsum ve kahraman bir ingiliz kızını öldürdü. O sadece Kürtlerin hakkı için savaştı” vs gibi aşırı iğrenç içeriklerle dolu haberler.

  Sadece Afrin operasyonu başlayalı değil,
  çok daha önce ( hele hele ) Alman televizyonları aşırı Türkiye düşmanlığı yaparak insanları türkiye’ye Karşı provoke ettiler - başarıyla.

  Sabah türkiye-Tayyip ile uyanıp, gece Türkiye-Tayyip ile yatan Alman sapıkları, bu Propaganda sonrası pkk teröristleri, yağ teröristleri kahraman gibi sevmeleri,
  Türkiye düşmanlıklarının göstergesidir.

  Almanya’da Son 2 hafta da 25’den fazla Türk dernekleri, Ülkü ocakları veya türk camiileri yakıldı. Hiç bir Alman siyasetçisi buna dair bir demeçte, kınamada bulunmadı. Böyle olunca saldırıların önü kesilmiyor. Daha bir hafta önce iki Türk kızı pkklılar tarafından arabalarından çıkartılıp, hastanelik edildi. Hiç bir Alman medyası bunu konu etmedi. Çünkü Kürtçülük ve pkk propagandası yapmakta olan Alman medyasının amaçları için zıt olurdu. Olayların hangi boyuta ulaştığını göstermek için bunu aktardım.

  Türkiye düşmanı Avrupa’ya ve en başlarında Almanya’ya karşı türkiye Meclisi ne zaman ortak bir tavır sergileyecek?

  amk Almanlarda aşırı solcular, sözde demokrat partiler, aşırı sağ partileri hepsi ama hepsi hepsi hepsi Türkiye düşmanlığında aynı safta yer alıyor, aynı ağızdan konuşuyor, ve birbirlerinden nefret etmelerine rağmen Türkiye’ye karşı tek yumruk olmuşlar

  türkiye’de ki partilerin hepsi ama hepsi polemik Peşinde, birbirlerini yeme peşinde. Hepsinin canı cehenneme.
  4 -3 ... game of thrones taki kerhaneci
 2. 2.
  ypg terör örgütü için ağlayan almanya bence haklıdır benimde çocuğum ölse bende ağlarım.
  3 ... yilan yiyen
 3. 3.
  sorsan medeniyetin beşiğidir. çağdaştır. barışçıldır. insanın insana saygı duyduğu ve herkesin eşit olduğu bir yerdir. ama terörist için yas tutar, teröristlere sivilleri öldürsün diye silah verir, araç verir. afrikayı sömürmekten çekinmez. kendine hümanist tükiye'ye faşist. sağda solda bunlara nazi kalıntısı dediğin zaman savunma bizim türklerden geliyor ama onlar çok pişman hiçbiri nazileri sevmiyor hatta yasaklamışlar vs. diyor. ee amına koduğumun ypg'ye destek veren hükümetlerini almanlar değilde ben mi seçtim.
  ... gamzedeyim deva bulmam
 4. 4.
  doğaldır. yıllardır maddi olarak, siyasi olarak destekledikleri bir örgüt bu.

  sorun, bizim yıllarca bunlara müttefik ve dost dememizde. almanya, en büyük pkk destekçilerindendir. hem de pkk kurulduğundan beridir.
  2 ... saldirayterk
 5. 5.
  sorun, avrupa’nın ve özellikle parantez içinde almanya’nın kürtçü teröristleri desteklemeleri değil,

  sorun, türkiye’de ki polemik ortamı ve insanların ortak noktada birleşememesi.

  sorun, hem iktidarın, hem de muhalefetin polemikten başka hiç bir şey yapmamaları.

  eğer almanya’da birbirinden nefret eden aşırı solcularla aşırı sağcılar bile türkiye düşmanlığında tek ağızdan konuşuyorsa ve ortak ideolojileri anti-türkiye düşüncesi ise ,

  ve bizimkiler aynı almanya’ya meclis’te tek bir ortak demeçte bulunamıyorlarsa,

  hepsinin allah cezasını versin. başka birşey demiyorum.

  biz burda almanya’da,
  atatürkçü dernekler olsun, ülkü ocakları olsun, akp’ye yakın dernekler olsun, hep beraber almanya’nın pkkcı olmasına karşı sesimizi yükseltirken,

  sırf türkiye’dekilerin polemik peşinde oldukları için,

  almanya yaptığı propagandasında hâla sanki biz türk muhalifleri tayyibi sevmediğimiz için güya pkkyı destekliyormuşuz gibi gösteriyorlar. piç pkk teröristlerine sesini yükselten olunca “tayyipçi” mühürü vurulup sesimiz kısıyorlar.

  neden?

  çünkü akp mhp chp - üçüde- şerefsizlik peşinde koştukları için. hepsi kendi çıkarları için ülkemizdeki huzuru kışkırtıcı ve polemik dolu sözleriyle milleti birbirine düşürdüğü için.

  almanlar birleşip türkiye nefretlerinde uzlaşıyor,
  ama bizimkiler bir ortak basit kınama mesajı bile yayınlayamıyorlar.

  siyasetiniz batsın.
  ... game of thrones taki kerhaneci