bugün

bir rivayete göre candy shop şarkısını bilip, yılmaz özdil okumamaktan geçer.
yine bir rivayete göre facebook'una yılmaz özdil paylaşımlarını engelleyen programı kurmuştur. fifty cent paylaşımlarıyla süsler profilini.
sürekli yenilenen, devinen, tazelenen, sıcak gündeme, olaylara, durumlara. aynı statik fikirlerle kendilerini tekrar etmelerini borçlu oldukları beyin.
bir rivayete göre değil bizzat gözlemlere göre kendini müziğe, keyif verici türlü maddelere, karşı veya tercihe göre hemcinslerine adamak ve hiç ama hiç okumamaktan geçer. ülkelesini de sevmemesi gerekir insanın bu beyne sahip olması için. bu akım, keriman halis ile başlamıştır.
%99'u rus kızlarıyla dolu türk gencidir.
http://www.focushaber.com...kasim-yazisi-h-85515.html

güldüm gece gece. yılmaz özdil okumaktan geçmiyor türklük. ilkokul seviyesine de iniyor, hakaret edecek alçaklığa da düşebiliyor.

ama yılmaz özdil hariç katılıyorum.
şehit haberleri gelince milliyetçi olan,ailesi müslüman olduğu için müslüman olan,okumayan sorgulamayan beyin.
yılmaz özdil ve bekir coşkun okumaktan geçer.
eksilerinizi götünüze sokabilirsiniz.
bu başlıkla yılmaz özdil alakası kurabilmek.
"yozlaşma", yoz olmayan bir şeyin sonradan bozulması anlamına gelir ki, zaten yoz olan bir şeyin, sadece daha fazla yozlaştığından söz edilebilir. kanıtları çoktur.

en yakın örnek olarak:

--spoiler--
eksilerinizi götünüze sokabilirsiniz.
--spoiler--

farklı düşüncelere tahammülsüzlük, saygısızlık, yüzeysellik, klişeleşmiş sloganlar dışında sorgulamamak, en alt düzeyde düşünmek, gündemin rüzgarında savrulmak, okumamak, gerçeği görememek, yozlaşmanın görüngüleridir. yozlaşma bir günde oluşmamıştır elbette. 1980 askeri darbesiyle birlikte, ülke sorunlarına ilgisiz, tüketen, düşünmeyen bireyler yetiştirmek, bir devlet politikası olmuştur.
(bkz: am göt meme)
(bkz: akp tayyip abgüllah) *
kendisi gibi düşünmeyenleri "yozlaşmış" ilan eden beyinlerin uğraştıkları beyindir.

bir defa türk genci ne lan biri bana anlatsın? nasıl bir şeydir, kaşı gözü nasıldır? yozlaşmışı nasıl yozlaşmamışı nasıl oluyor bu türk gencinin.
güncel Önemli Başlıklar