1. 1.
    Türkiyedeki hacı amcaları kim kudurtuyor mk dedirtmiştir.

https://twitter.com/anars...twcon%5E7100%7Ctwterm%5E3
    7 -2 ... tatardoktor
  2. 2.
    amk barzosu insanlığı bırakmışsın bari heykel erkek heykeli olmasaymış. yalnız yine sakallı takkeli herif. nasıl bi ülke olduk amk!
    8 ... serdarsl06
  3. 3.
    biz nasıl ve ne zaman tuttuğumuzu siken bir millet olduk aq. şu hale bak.
    14 -1 ... just call me alpha
  4. 4.
    Adam sanat sever.
    5 -2 ... ayk73
  5. 5.
    Bu başlık açıldı onlarca yorum yapıldı.

Yerin yozgat olmadığı asya ülkelerinden biri oldugu belli oldu.

Geçiniz.
    6 -2 ... forza besiktas
  6. 6.
    ben orada o görüntüyü görsem ne yapardım acaba amk.

parkta takkeli bir dede heykeli sikmeye çalışıyor.

hayır heykel çıplak desen değil, kadın heykeli desen bildiğin erkek heykeli, insanların kısırlaştırılması lazım, çok ciddiyim.

sokak ortasında heykeli sikmeye çalışıyorsa tenha bir yerse beni yakalasa beni de sikmeye çalışacak demektir.

gülünecek bir şey göremiyorum, gayet ciddi ve topluma tehlike oluşturacak bir sorun görüyorum.
    8 ... gold tab gibson
  7. 7.
    adeta sanatını icra eden bir heykeltraş gibi organik spatuluyla heykele yeni şeklini vermeye çalışıyor.
    1 ... exlamabin
  8. 8.
    Bu tip şeyleri cezalandırmayan hükümet olduğu sürece daha çok böyle sapıklar cesaret bulacaktır.
    1 ... fyodor paskevich
  9. 9.
    ciddi akıl sağlığı sorunu olan yaşlı bir insandır. çevreye daha fazla " zarar " vermeden müşahade altına alınmalıdır.

not:tam " hacı değildir o, kesin ateisttir diyeceğim " bir gülme geliyor.
    ... eratosthenes
  10. 10.
    This dady livin greece. So greece have a lot of statues at the parks. its hellenistic.

Fazlasına benim fularım yetmedi beyler. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde bu şekilde yayalım. Vatan millet meselesi.
    2 ... centurion