bugün

Beyninizi kavanoza koymanız yeterli.
dünyanın en görmemiş insan evladıyım temalı videolar çekin. %100 garantili yöntem.
şu saatten sonra olmayacak gibi görünen durum. hepsi çeşmelerin başını tutmuş, birbirlerini arıyor, işletiyor, birbirlerine eşek şakaları yapıyor. bunu gören genç youtuberımız diyor, benim de şakam olsa, ben de birini işletsem, bizde niye yok diyor!
olmayın.
Saçma sapan videolar çekmeyin.
Olmayın. Boş işler onlar.
Bi millet vekilinin videosu düşer youtube'a, aha bitti kariyeriniz.

Daha 5 sene önceye kadar youtube kapalıydı bu ülkede.
olmayın.
almam gereken tavsiyelerdir hangi kitleye hitap etmem gerektiğini henüz bulamadım.
düz dünya kanıtı, yani "flat earth proof" hazırlayın. son bir yıl içinde yaklaşık 10 kat arttı ve çok yoğun ilgi var. bugün hazırlayacağın bir düz dünya (flat earth) sayfası, gelecek yıl bu yılkinden en az 10 kat daha fazla büyüyecektir. bir anda zengin bile olunabilir.
motovlog üzerine çalışmalara yapılabilir.

güzel ve eğlenceli planlanmış bir içeriğin size yüz binlerce takipçi kazandırması işten bile değil

inanmayan varsa açsın mevcut motovlog kanallarını bir takibe alsın; o kadar kalitesiz ve sıradan içeriklerle yakaladıkları izlenme ve takip oranları görünce hak vereceklerdir bana.
yavşak olun, bol bol küfür edin, elinize bok falan alın, sokak ortasında çığlıklar atın, bilgisayar başında maymunluk yapın gibi türetilebilecek tavsiyeler bütünü.
oyun kanali ac.populer oyun kanali ac tabi. gidip fm 2017 tarzi oyunlarin oldugu kanallar acma. cocuklara hitap et. 2 tane kuzenim var abi kardes , okuldan geldikleri gibi burak oyunda enes batur yatana kadar boyle youtuberlari izliyorlar.
cümleye merhaba arkadaşlar, kanalıma hoşgeldiniz diye baslamayin.
Meraba arhadajlar ganalima hosgeldiniz bes gittiniz gibi cumlelerle baslamayin.
Gereksiz bir vdeo çek , yükle , mesaj at. Tamam.
Salakça bir vdeo cekmeniz yeterli.
Sonra ünlü oluyorsun.
Daha içeriğinizi sunmadan like ve subscribe için ağlamayı ihmal etmeyin. unutmayın, içeriğinizi izlemeden beğenip beğenmeyeceğimize karar verebiliriz.
beyninizi bir kenara bırakın yeterli.
Kafanızı bir kova soğuk suya sokup çıkarın.
prodüksiyon denilen olguya önem verin. illa çok para harcayın demiyorum ama yapım aşamalarına özen gösterin. içerikle alakalı bağlı kaldığınız bir metin olsun. konu dışına çok çıkmayın. kanalınızın bir teması olsun. video uzunluklarınız aşağı yukarı aynı seviyelerde olsun. kadraj, kurgu tarzı, çekim yapılan yer belli bir tarza sahip olsun, kurumsal kimliği olsun yani bir nevi. aynı kimlik video küçük resimlerinde de kullanılmalı. video başlıkları ve açıklamalarında dil bilgisine de özellikle dikkat etmelisiniz.

eğer çok özgün bir fikriniz varsa ve prodüksiyon konusunda yetersiz iseniz (ki bu işi profesyonel yapan insanların dışında kalan hemen herkes yetersizdir, kötü manada algılanmasın) bu işle uğraşan bir firma ile birlikte çalışarak projenizi hayata geçirin.

bugün youtube bünyesinde mainstream dediğimiz kanalların çoğu birer prodüksiyon firması ve ajansla çalışıyor. bakmayın öyle ellerinde kamera vlog kafası çekim yaptıklarına.
Olmayın.
güncel Önemli Başlıklar