1. 1.
    Eğer makyaj ve saçlarla ilgili bir video çekecekseniz yapmacık olmanız yeterlidir.
    4 ... teneke22
  2. 1.
    Minecraft yuklu bir bilgisayar, oyun kulakligi, kamera. Tebrikler 250 bin aboneniz oldu.
    4 ... dusengec
  3. 2.
    kanalıma hoş geldiniz arkadaşlar cümlesini kurabilmektir.
    4 ... marshall
  4. 3.
    bir adet kamera.
    1 ... sailone
  5. 4.
    8 yaşındaki bir çocuğun zekasına sahip olmak.

youtube izleyicilerinin (oyun kanalları için) genel izleyici kitlesi 8-13 yaş aralığında olduğu için (youtube istatistiği bu, yalan değil) onların hoşlanacağı şeyler üretir ve onlar ile aynı kafa yapısında olduğunuz için (bkz: pipi dedi haha çok komik) rahaça izleyici kasabilirsiniz.
    2 ... gold tab gibson
  6. 5.
    Enes Batur un zeka seviyesine sahip olmak yeterli olur.
    3 -1 ... skank hunt
  7. 6.
    aşırı gereksiz bilgilere sahip olmak ve evet minecraft vb. Yeni nesil oyunları aracılıgıyla belirli yaşlardaki çocuklara küfür içerikli saçmalıklar sunmak. Tesekkurler
    2 ... astraiasl
  8. 7.
    5-6 yaşındaki bebekler youtubber olabiliyorsa bu entry'lerdeki şartları okumanın pek bir gereği yok.
    ... capkin haci
  9. 8.
    olmak için uğraşıyorum 4 aydır, güzel de geçiyor. kafamı boşaltıyorum hiç olmazsa. o anlık dertlerimi, sıkıntılarımı unutuyorum. güzel yorumlar, like almalar da ego tatmini gibi oluyor biraz. yine de reklamsız bu iş zor. arkanızda destek olmalı :(
    ... volim te
  10. 9.
    öncelikle iyi bir fikriniz olmalı. çünkü saçma sapan işler yapan nice yutupıtırcıklar işgal ediyor şu an yutubu. sonra kaliteli bir kamera ile hadi bismillah diyebilirsiniz.
    1 ... 2013 yilindan beri ulu yazari