1. 1.
  Merak edilendir. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 2. 2.
  özgün fikir, özgüven, kaliteli ekipman.
  5 -2 ... vaktisiir
 3. 3.
  Şimdiden slime yapmak için, tutkal ve gıda boyası depola diyorum.
  Birde gta 5 ve Minecraft oyunlarına sahip olduğundan emin ol.
  8 ... depresyondaki penis
 4. 4.
  reklamın iyisi kötüsü olmaz deyip, aynı şekilde "tırrek" çizgisinden ilerlersen bir kerimcan bir enes olman kaçınılmaz. ünlü olursan bu kardeşini unutmayasın.
  ... kim bu doctor
 5. 5.
  Youtuberların kalbini çal. Bu nası başlıq knk.

  (bkz: youtube fenomeni)

  Or

  (bkz: youtuber)

  make your choice.
  17 -2 ... alyssum
 6. 6.
  Aptalca bir video çek.
  Herkesin ilgisini çekip tiklayacaktir.
  5 ... patronum
 7. 7.
  içerik çalarak binlerce takipçi kazanabilirsin, kasma.
  ... howl
 8. 8.
  zeka özürlü olma şartı var, ıq puanın en az 100 ise olabileceğini sanmıyorum.
  7 ... kavunvebira
 9. 9.
  Beynini aldırman Lazım.
  6 ... n dakota
 10. 10.
  Ürününü ve ürünü satacağın kitleyi iyi tanımak gerek. “En çok hangi tür varsa ben ona hitap ediyim.” kafasındaysan trendleri uygulaman gerekecek. Google’a bak en çok ne aranıyor ya da bir şey arayınca karşına ilk ne tür şeyler çıkıyorsa onları çek. Böylece insanların karşısına ilk çıkacak şey olursun. Youtube’un trend videoları için de aynı şey geçerli. Banu berberoğlu gibi bir anda seni yükseltecek fikrin yoksa -ki o daha kısa ömürlü- bu aşamalardan geçmen gerekiyor galiba.

  Hayalindeki şey youtube fenomenleri gibi o davetten ötekine gitmek, marka iş birlikleriyle ülkeleri bedavadan gezmekse reklam şirketlerinin neden sana reklam verebileceklerini sor kendine. “Çünkü ben onların ürününü satmak istediği kitleye şu yönümle hitap ediyorum.” Diyebilmelisiniz. Mesela siz makyaj ve moda videoları çekiyorsunuz ve bir marka bir mascara çıkarırsa onun tanıtımını iyi yapın diye size ürünlerini yollayıp (bedava ürün ve tanıtımdan kazanılan para) tanıtım partilerine (bedavadan ülke gezmek) çağırırlar.

  Tabii bu tavsiyeler kalitesiz üründen kar sağlamak için taktikler.

  Ayrıca her youtube fenomeni düşük iq belirtisi olabilecek davranışlar sergilemiyor. Tabii yine en çok abonesi olan onlar. Boşverin yahu siz de onları gelip geçici zaten bunlar. Kişilere dair eleştiri yapmak da saçma bu işte madem ki ekmek var birisi illa çıkıp kar sağlamaya çalışacak. O yapmasa öteki yapacak. reklam şirketlerinin de biri reklam vermese öteki verecek. Öteki reklam verince de haliyle öteki de verecek. Bunlar geçecek başka şeyler çıkacak.
  ... maviportokal