1. 2362.
  keşke "bana türkçe video önerme" diye bir seçeneği olsa dediğim websitesi.
  1 ... r3tr0
 2. 2363.
  baska dilde kullaniyorsaniz ve turkce video izlemeyince zaten onermiyor. daha once izlediginiz videolara benzer videolar oneriyor. son gunlerde siyaset videolari izlemeye basladim ana sayfada genelde csgo videolari varken maarem baskan videolari cikti misal.
  ... chirac
 3. 2364.
  içinde değerli youtuberlari da barındıran koca çöplük. gençlerin televizyonu olmuş durumda. youtube canlı yayın atilimiyla medya sansurine dur diyebiliyoruz, levent şapcı gibi güzel bir insanı tee Kaliforniya lardan dinleyebiliyoruz, tarafsız olduğunu iddia eden gazeteciler de birer birer youtube kanalı açarak fikirlerini youtube ' tan beyan etme yoluna gittiler. öte yanda bunlardan sayıca çok rakipleriyle apaynı içerik üreten make up, Lifestyle, orkun isitmak vari ergen youtuberlari var. onların paylaşımlarını gormemenin en güzel yolu da bence youtube video blocker eklentisini eklemek

  simdi iyi güzel sadece konvansiyonel reklam izliyoruz ki bu normal. isteyen istediğini bedava seyredebiliyordu ki youtube prime ile youtube' nin iş modelinde bir takım değişiklikler olacak . artık bazı kanallardaki videoları ve canlı yayınları yalnızca premium üyeler izleyebilecek. şu an şirketin açıkladığına göre bu 100000 den fazla abonesi olan kanallar için geçerli olacak. abonelik ücreti de aylık 5 dolar olacak. youtuberlarin son düzenlemelerden bir faydası daha var: 10000 den fazla abonmani olan youtuberlar, reklam ürünlerini direkt kanallarından satış şansına erisecekler.
  öte yandan da instagram birkaç gün önce , igtv yi çıkararak vertikal strateji izledi. daha neler olacak göreceğiz
  1 ... serenadd