1. 1.
  pkk yazınca bir sürü it sürülerinin görüntülerini veren youtube.com un yaptığı olaydır.yorumları ise daha vahimdir.sanal ortamda türk-kürt çatışması yaşanmaktadır.
  1 -4 ... kurabiyecanavari
 2. 2.
  youtube un paylaşım sitesi olması ve içeriğini onların hazırlamadığı gerekçesiyle çok acayibime gitmeyen olaydır.
  3 ... scepture
 3. 3.
  habertürk te haberini gördüğüm ve girip izlediğimde bir avuç şerefsiz o.ç. nun güneydoğu da mayın döşedikleri yollarda maalesef havaya uçan araçlarımızın videolarını yayınladıkları, aşşağılık başlıklar ve yorumlar yaptıkları, bunların yayınlandığı sürece bir daha youtube ye girmeyeceğim ve konu ile ilgili youtube ye protesto maili göndererek en azından bir tepki gösterdiğim videolar.
  3 ... imhotep
 4. 4.
  arayıp izlememeyi öğütlediğim videolardır. ben yapmadım. videoların reytingini arttırmaya gerek yok.
  2 ... aksak tirtil
 5. 5.
  linklerini veren şerefsiz çıkar mı diye düşünerek sol frameden açtığım bir başlıktı. iyi ki olmadı. uludağ sözlük temiz bi ortam ama, her kasadan bir iki çürük elma çıkabiliyo unutmamak lazım..

  edit: anlaşılamamış galiba, linklerini vermek demek terör örgütünün propagandansını yapmak demektir. tartışacaz diye de o iğrenç olması muhtemel videoları cümbür cemeat izlemek zorunda değiliz.
  1 -1 ... indoor rain
 6. 6.
  bir avuç onun bunun evladının utanmadan nasıl bunları eklediği hala kafamda soru işaretidir. kızıyorum,kinleniyorum ama bunlardan ziyade hala bunlara gerilla diyerek sempatik hale sokmaya çalışan güdümlü aydınlarımızdan nefret ediyorum. çünkü temel problem burada. askerlerimiz bir hiç uğruna ölürken, onlar sıcacık yuvalarında oturup bunları düşüncesizce düşünüyorlar. ama fuzuli'nin dediği gibi söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil

  (bkz: insan götü sağlama aldıkça götlük yapmakta tereddüt etmez)
  (bkz: sözlük yazarlarından aforizmalar)
  1 ... free your mind
 7. 7.
  sulbart adlı yazarımızın (#1146083)no. lu entry'sinde dediği gibi,

  brezilya; ronaldo'nun karısının seks görüntülerini izinsiz yayınlayan site (youtube) hakkında erişimini engelleme kararı aldı. yani brezilya'da bir müddet youtube'ye erişilemeyecek.

  türkiye; kürdistan haritalarının bulunduğu, doğunun bir çok ilinin kürdistan da olduğu, kürdistan tarihi isimli video,, pkk'nın genç askerlerimizi mayınlarla öldürdükleri sahneleri youtube da yayınlıyor.

  peki bu durumda türkiye ne yapıyor? sadece kocaman bir hiç.. sadece, bu durumu kınarız. olur biter.
  2 ... ufo goren masum koylu
 8. 8.
  artık link vermeye gerek kalmadığı, isteyenin zaten ulaşabileceği videolardır. link vermedin de ne oldu? çok ilginç ya.. burada başlık açınca insanlar öğrenmedi mi orada video olduğunu? öğrendi.. harbi nelerle tatmin oluyoruz..
  ... insan
 9. 9.
  tipik bir türk huyu olan yok sayarak göstermeyerek yazmayarak bir şeylerin ortadan kalkmasını bekleme hatamızın tezahürü olan entry lerin girildiği başlık. ne yapalım bu başlığı açmayalım peki o şerefsizlerin girdiği videolar oradan kalkacak mı? en azından bir tepki verelim bir şeylerin cevapsız kalmayacağını bu sözlükte bile bulunan bazı tipler bilsin.
  1 ... imhotep
 10. 10.
  yayınlayan da yayınlatan da bariz bir şekilde orospu çocuğudur efendim, bu kadar uzun uzun yorum yazmaya gerek yok.
  2 ... redwinemania