1. 1.
    hep hükümetten bahsediyoruz ve youtube un umrunda olmadığı türkiye nin halen o sevmediğimiz hükümeti ve yasalarından şikayetçiyiz. peki ya youtube un görevi yok muydu? tabi ki var.

ne youtube türkçe oldu ne de ülkemizde hala bir özel ofisi yok. bu da aslında youtube un türkiye için bakış açısından sanırım. ya da unuttular kimbilir.

al sana orijinal haber:

http://www.haberturk.com/...cat=210&dt=2008/05/16
    1 ... lolita lempicka
  2. 2.
    globalleşen dünya için gayet normal olan durum. her yerde ofis açtıktan sonra nerede kalıyor internetin mantığı?
    1 -1 ... kamasutra denedim begenmedim
  3. 3.
    zaten kapatilip duruyor gereksiz oldugunu düsündüklerinden kaynaklanan olaydir.
    ... ohrschmerz
  4. 4.
    haftada bir mühürleneceği için gerek duyulmayan olaydır. illegal kerane gibi davranılmasını onlar da istemez tabi.
    2 ... yamuq
  5. 5.
    resmi organlarımız ülkemizi s.klemeyen bu yutub alçağının kafasına zaten sürekli bandozu vurarak gereken mesajı vermektedirler. endişeye mahal yoktur kimse otoritemizden daha muktedir değildir. yutub bizi s.klemiyorsa biz de onu izletmeyiz!
    ... damat hobbit pasa
  6. 6.
    Alüminyum doğramacılar bile işlerini internet üzerinden hallederken bir internet sitesine ofis açtırmaya çalışan bir ülkeyi kaale almamasındandır.

youtube'un hükümetle(akp) hükümetinde youtube la bir derdi yoktur.Her ikisinide kapatmaya çalışan bir derin devlet ve onun cengaver savcıları vardır.

Birde youtube'u akp kapatıyor gerzek yalanını yedirmeye çalışan ulusalcı sözlük gençliği vardır.Sorun yoktur.Dagılabilirsiniz.
    ... abi bana yerversene