1. 11.
  neredeyse 3 senedir süren spotify aboneliğimi bugün sonlandırmamı sağlayan yeni youtube aplikasyonu.

  herkes için bu özellikler muhteşem bir artı olmayabilir ama kendimce bir kaç artısından bahsedeceğim. öncelikle akıllı indirme özelliği var. beğendiğiniz veya çokca dinlediğiniz şarkıları otomatik olarak indiriyor ve internetsiz kalsanız da dinleyebiliyorsunuz. benim gibi arabayı alıp dağ bayır gezen bir adam için nimet bu. spotify ve apple music'de bunu manuel olarak yapmaktan yorulmuştum, bu yüzden bile youtube music'e geçmek ilaç gibi geldi.

  Uygulamanın bir diğer hoşuma giden tarafı, türk sanat müziği'ne olan ilgimden dolayı, genelde sanatçıların canli performanslarını dinleme imkanı buluyorum. ismail bulmuş'un, asuman kertmen'in trt müzik ve trt arşiv'in yüklediği canlı performanslara erişebiliyorum. Spotify ve apple music'in en büyük eksiğini kapatıyor bu yüzden uygulama. ayrıca, uzunca zamandır google albümleri de youtube'a kendisi yüklüyor. yani, spotify'da olanların hepsi youtube'da var, üstüne bir de fazlası var.

  bir diğer özelliği ise youtube music üyeliği aldığın zaman, otomatik olarak youtube premium özelliği de alıyor olman. arka planda çalışması, reklamsiz bir youtube, yakında kendisine özel içerikler geleceğini düşündüğüm youtube originals ve daha nicesi.
  1 -1 ... mr hitchcock
 2. 12.
  Fırtına gibi piyasaya çıkan müzik uygulaması. Bize de artık kaydolmak düşer.
  Ayrıca spotify ve applemusic gibi hortumcuları piyasadan silmesi de çok güzel olacak.
  1 ... itoglu yourself
 3. 13.
  Fizzy gibi hızlı bir yükseliş yaşayan uygulama. Umarım sonu onun gibi olmaz.
  -1 ... make it bounce