1. 1.
  1) kaçırılan veya yeniden izlenesi diziyi / filmi rahatça izlemek
  2) nostaljik videolar
  3) rahatça istediği müziği izlemek / dinlemek
  4) gündemde ne var ne yok rahatça izlemek
  6) eski maçlara göz atmak
  bu kadar. başka nedenim yok sözlük kardeş
  2 ... halkaliseker
 2. 2.
  dünyadan nefret etmek olabilir mesela.

  çünkü youtube da ki saçma içerikler sizin sayfanızda çıkıyorsa başkasının sayfasında da çıkıyordur. yani onunda morali bozulacak. bu yüzden youtube u seviyorum.
  ... uzay muhtari
 3. 3.
  Yabancı müzikseverler bilir. Bir parçanın onlarca mix'i, versiyonu, jazz hali şusu busu olur. Bunların kimileri obscure'dur, yani piyasada bulmanın neredeyse imkansız olduğu, e-bay'de binlerce dolara satılan maxi single'lar, limited edition'lar, b side'lar arasında kaybolur giderler, Koleksiyonerlerin raflarında tozlanırlar.

  işte youtube'da bunların her birine binlerce dolar ödemek zorunda kalmaksızın ulaşabilirsiniz. Çok sevdiğiniz bir şarkının swing jazz versiyonunu dinleyip büyülenebilirsiniz. Hiç haberiniz olmayan ama muhteşem sahne performanslarıyla, disco parçanın rock, rock parçanın blues coverlarıyla kendinizden geçebilirsiniz.

  Demet Akalın'ın abudik gubudik zevzekliklerini radyoda çıktıkça dinleyip iki hoplayıp bir zıplayanlardansanız size bir şey ifade etmez Youtube. Ama yukarıdaki zenginliklere Türkiye'de yaşadığınız için erişemeyen biriyseniz Youtube candan ötedir.
  2 ... asuregibisurat
 4. 4.
  Ergenlerin hayal dünyasını keşfedebilmek.
  ... lenfosit