bugün

youtube dan ataturk e hakaret sonucu kapatılan sitenin yeni tap taze açılmış halinde bulunabilecek hakaret videolarına verilen isim. örnek: http://www.youtube.com/watch?v=dvlLYtk3eVU
(bkz: matrix reloaded)
yargı organlarının youtube'u gizli gizli izlediklerinin kanıtı olan karar. nitekim site nisanda kapatılmış fakat gelin görün ki kapalı siteye mayıs da bi kilit daha vurulmuş ee kapalıydı hani bu site nerden gördünüz yeni videoları.
youtube bir sitedir. siteye video koyan hakaret eden başkasıdır.

trafik kazası yüzünden kazayı yapan yerine bütün herkese trafiğe men cezası vermek gibi işte.
özellikle türkler izlesin diye konulan videolar. basitçe düşünelim;
bunları koyanın amacı; hem türklerin damarına basmak ve onları huzursuz etmek, birde ek olarak youtube u türklere kapattırmak. çünkü koyan adam biliyor ki bu video ilgi görecek ve türk yargısı youtube u türklere kapattıracak. herifte ''meehehehe benim videom youtube u türklere kapattırdı'' diye ortada zafer kazanmış edasıyla gezecek. zaten o yüzden bu videoların sonu gelmiyor gelmezde. önemli olan bunları izlememek ve bu sebepten youtube u kapatmamak. peki o zaman şimdi soruyorum size;

bu siktiminin videosunun bu sözlükte ne işi var?
yargı madem youtube u bu sebepten kapatıyor uludağ da kapansın o zaman. şeytanın avukatıyım ben evet.
hayır hepsini anladım da "2" ne oluyor.

çok beğenilince devamı mı çekilmiş?
halen yotube şak şakçılığı yapan dünü unutmuş yavşak bir tayfanın varlığını gösterir.
güncel Önemli Başlıklar