1. 542.
    younes belhanda
    3 ... true
  2. 543.
    forma numarası 10 değilde 38 olsa kimsenin eleştirmeyeceği adam.

forma 10 diye adamın on numara oynamasını bekliyorsanız, bunun için alındı diyorsanız malsınız.. neyse teknik analiz kasmayacağım bugün.

fransız televizyonuna yaptığı ve tudor'u gömen açıklamaları hakkında konuşmak istiyorum.

bu güzel adam, diyor ki ; biz yeni bir takımız ve maça iyi hazırlanamadık. çünkü, yeni bir sistemle iki gün idman yaptık. ancak bu kadar oluyor...

burada suçlu kim???
    belhanda'mı? bariz bir biçimde tudor. 4-2-3-1'den nefret etsem de bu takımın sistemi budur. iki kanada, iki kanat forveti yerleştir...

gol sorununu çözmenin yolu çift forvete dönmek değil, kanat forvetlerine alan yaratmaktır. tudor'un hatasını net biçimde ortaya koyduğu için şu an camiada eleştiriliyor. adam birde çıkıp "eskisi gibi değilim o yüzden on değil 8 numara oynuyorum" dedi açık açık... artık bir zahmet bu adamı 10 numara gibi düşünüp her maç asist yapıp 30 metreden gol atacağını düşünmeyin.
    1 -1 ... prif
  3. 544.
    Geldiğinden beri ısınamadığım topçu. Çok top kaybediyor. Bitiriciliği şut yeteneği yok. Çalım adam eksiltme yok. Boş transfer sene sonunda gider.
    ... gripin1453
  4. 545.
    top kaybetmeyi anlarım, şut bitiriciliği de anlarım da çalım atmasına laf atarsanız çarpılırsınız amk.

adam yürüyerek çalım atıyor.
    ... ooo memintolar da tombiktoymus
  5. 546.
    yaptığı açıklamalara sinirlenen çok net maldır.
    doğruları söylemiş adam.

sikko taktikle çıktık, rakipte bizi sahada gezdirdi demiş.

önümüzdeki maçlara mı bakıcaz deseydi.

ayrıca kendiside 8 numarada daha faydalı olurum dedi.
    1 ... jimmy tudeski
  6. 547.
    eskiden galatasaray' da kol kırılır yen içinde kalırdı. oysa artık herkes düşündüğünü basına ve medyaya söylüyor. keşke eski anlayışa dönülse...
    kendisi de başakşehir mağlubiyetinde suçludur hiç kaçmasın. henüz bekleneni tam anlamıyla verememiş orta saha oyuncusudur.
    -1 ... abberline 2
  7. 548.
    çoğunluğun aksine kendisinden memnun olduğum futbolcudur.

oyunun içinde devamlı olması, her maç ortalama isabetli 2-3 ara pası, muazzam duran top.

daha ne bekliyor insalar anlamıyorum.

ben memnunum mümin kardeşimden.
    1 -1 ... maygon