1. 1.
    müziği, ritmi ile büyük haz veren parça. amy winehouse'ın e$siz vokal performansı. back to black albümünden, albümün diğer parçaları gibi çok hoş.
    6 ... okuzcuk
  2. 2.
    değil mi ama değil mi ama diye dinlenebilecek çirkin kadının güzel şarkısı.
    4 -1 ... tambirleydi
  3. 3.
    sırf amy winehouse ın vokali sayesinde sevdiğim şarkı.
    2 ... fakeplastictrees
  4. 4.
    amy winehouse'un arkadas ben belanin katmerlisiyim ve bunu da kabul ediyorum dediği, yer yer ingiliz argosunu kullandiği, kendini kazikladiğini ama arada sirada mutfakta birseyler için agladiğini söylediği parcadir. zaten zat-i sahanelerinin bu beyani amy winehouse'in halet-i ruihyesini izah etmektedir. eh bu kadar bela olan kişinin günün birinde esmer etine altın saydim kelimesini duymamasi imkansizdir (ulan duydu mu yoksa?). ammavelakin kendisini fevkalade sahsina munhasir oldugun kelli bayila bayila ve ayila ayila dinlemekteyiz. hiç bitmesin calsin bu musiki...

http://www.youtube.com/watch?v=HFVM5pVTwkM+
    10 -1 ... mulayim
  5. 5.
    'ben zaten yolluydum abicim' mealli şarkı. klibi izleyince şarkıya hak veriyor insan.
    4 -2 ... nikim yok benim
  6. 6.
    amy winehouse'n back to black albumunun begendıgım sarkılarından.. rıtımlerı,muzıgı cok hos olan klıbını begendıgım sarkılardan bırı...
    3 ... 6may72
  7. 7.
    70'li yıllara ait melodiyle harika sözlerin birleşimi, son zmaanlarda dinlediğim en müthiş şarkılardan. müthiş bir sesin söylemesi de şarkıyı daha da güzelleştiriyor.
    2 ... gambit
  8. 8.
    mad men adlı dizide bulunan hoş parça.
    5 -2 ... cemmm
  9. 9.
    mad men sayesinde kesfettigim uzay parca. *
    3 -1 ... bizbilmiyorennn
  10. 10.
    dinlenirken damakta ; elinde bir çanta dolusu parayı havaya saça saça yürüyen birinin hissettiği iplemezliğin/boşvermişliğin tadını bırakan şarkı.

"ben kötüyüm, tehlikeliyim. çekiciyim özelim ama yine de ben sana göre değilim" demenin gücü, rahatlığı, önemsemezliği var sözlerinde.

sevgiliden ayrılmak isteyip de kara kara düşünürek acı çeken dostlara armağan olsun. süperman nasıl uçuyor sanıyorsunuz ? ha gayret
    9 ... balyancho