bugün

queen'in en "underrated" şarkısı. halbuki grubun en iyi ilk 5 şarkısı arasına çok rahat girer. sanırım şarkı freddie mercury'nin ölümünden sonra meşhur olduğu için böyle boynu bükük kaldı.
Çok güzel film müziği olurdu bu be..
Queen'in açık ara en iyi şarkısı. Tüylerimin diken diken olmasına sebep olur.
Brian may'ın en güzel gitar sololarından birini içeren muhteşem Queen şarkısı. Orgazm tadındadır.
Freddie hakkında yorum yapmaya gerek yok herhalde.
Queen değil tam bir Freddie Mercury şarkısıdır.

Freddie Mercury ölmeden çok önce, 80'li yıllarda piyasaya çıkmıştır. Babamın kasetlerine mi inanayım sana mı? Ayrıca ben bu şarkıyla tay tay durmuş idim.
şöyle bir coverı mevcut olan şarkıdır. bu da orijinali kadar olmasa da çok iyidir sevgili queen severler.
https://www.youtube.com/watch?v=7suGSs0MUzA
gece gece akıllara gelen geldiği gibi de defalarca dinlenmeden gitmeyen, ergen dönemlerimden dimağımın dimağını çatlatır derecede günümü geçmişe gönderen melodi patlamasıdır. alkollü olarak da dinlemek istiyorum bunu.
yer işareti kondu. görev tamam.
lisedeyken sevdiğim kızla kavga ettiğim zaman dinleme sıklığım artan şarkı.

güzel lan. dinlesene.
mikkemmel bir queen şarkısı..
Müthiş bir gitar solosu olan efsane Queen şarkısı.
Freddie Mercury'nin ölümünden sonra yayınlanan made in heaven albümünden yer almıştır.
Şarkı Freddie Mercury'in konser kayıtlarındaki söylediği şarkılardan kesilerek oluşturulmuştur.
klibi beni benden alan şarkı.
ilginç. Mercury'nin ölümünden sonra kaydı tamamlanmış olup stüdyodaki provalardan kırpılarak bitirilmiş parça. Vokaller minimuma indirilmiş çünkü ortada pek vokal diye bir şey yok; Mercury, kayıtların ortasında artık ayağa kalkamayacak kadar rahatsızlanıp yataklara düşmüştü o yüzden yama gibi vokalleri birleştirip bir şey yapmaya çalıştılar. Diğer Queen şarkılarına göre Vokal açısından son derece zayıf yani.
Hem solo hem de vokaliyle bitiren müthiş Queen şarkısı.
doldur be meyhaneci!
(bkz: gecenin şarkısı)
güzel bir gitar solosu olan queen sarkisi.
90 lı yıllarda cine 5 te maç bittikten sonra yayına veda ederken maçın güzel hareketleri bu şarkının eşliğinde klip olarak yayınlanırdı.
gece 3'te akla gelen queen sarkisi.
sabah sabah alakasız yere aklıma gelmiş parça.
ömrümde ne queen fanı oldum ne freddy severim halbuki.
2 gündür dilimden düşmeyen queen şarkısı.
rock müzik dinlemeye başlama sebebimdi bu şarkı.

basları, soloları, vokalleri.. her şeyiyle muhteşem bir queen klasiği. bir daha benzeri yapılamayacak bir başyapıt.
ne zaman dinlesem "bu en iyi şarkı" dediğim klasik.
hoplatır, dans ettirir, isyan bayrağı diktirir.
o üstün sese bir kere daha taptırır. solosunda erken boşaltır.
gelmiş geçmiş en iyi yol şarkılarından biri olur.
şarkı bitince "bu en iyi şarkı" cümlesi " yok yok bohemian rhapsody" olarak değişir.
her dinlediğimde beni başka başka diyarlara götüren queen parçası.*
unutulması imkansız queen şarkısı. bambaşka!
queen'in queen'liğini sere serpe belli ettiği harika şarkılardan biridir. bir insanı bu kadar mı kendine çeker bu kadar mı söylettiresi gelir yahuu. özellikle müziğin ilk sözleri süperdir. tavsiye edilir.