bugün

(bkz: yonja gold üyesi olmak)
(bkz: çelme takmak)
(bkz: çölme takmak)
(bkz: çelme çakmak)
yonja adlı güzide siteden * kız tavlamakla alakalı teknikler, taktikler ve dahi çeşitli ipuçlarıdır. (bkz: yonja bana karı bul allahsız) bu teknikler *, düşündüğüm kadarıyla tamamen çeneyle ve parayla alakalı olaylardır. bir adet araba ve ray ban gözlüklerle verilmiş poz, önü göbek deliğine kadar açık pembe gömlek, kirli sakal, jöleli saçlar şansınızı arttırabilecek diğer etkenlerdir.

(bkz: bsg)
öncelikle; dört yapraklı yonca bulunmalıdır
(bkz: siz yazın ben not alıyorum)
(bkz: yonjaya üye olma gafleti)
level 1' de daha kolay kurulabilen avcı toplayıcı iliskisi.
nedir bu kız düsürme teknikleri anlamıs değiliz.yonja' dan kız düsürsen ne olur yani.sanal bir alem' den düsürülebilecek kız ne kadar tutarlı olabilecektir. diyelim ki oltayı attınız kız düstü. siz istanbul'da yasıyorsunuz kız nikaragua' da ne olacak şimdi. hayatınız boyunca yonja' dan mı ask yasayacaksınız. söylede birsey varki bu ve bunun gibi sitelerde yer alan kişiler ve bu kişilerin resimleri tamamen hayal ürünü. diyelim ki heteroseksüel bir erkek sizin resminizi gördü ve iletişime gecti.kendisini bayan olarak tanıttı ve sahte resimlerini yolladı.ne olacak şimdi.
spor araba önünde çekilmiş bir resminizi ekleyerek işe başlayabilirsiniz, zira buna tav olacak hatun sayısı yonja'da bir hayli var. takım elbise pis sakal ve tespih kombinasyonunuda deneyebilirsiniz, zira buna da tav olacak düzeyde maganda hatun var. bir elinizde viski öteki elinizde tabanca çekilmiş bir fotoğraf ve bu fonu destekleyecek şekilde ucuz birkaç aşk ve vatan şiiri de ekleyebilirsiniz bu da tutar zira bun da tav olcak maço yarrakı yiyicileri mümkün mertebede itibarlarını korumaktalar bu sitede. kısacası denyoluk, gögüsüzlük magandalık ve para gösterip bir de kendinizi inandırdınız mı tamamdır, haydi hayırlı olsundur yeni ilişkiniz.
ha sadece böyle hatun var mantığı ile yola çıkarsanız yanılırsınız elbet, içlerin hiç de azımsanmayacak sayıda harbi hatunlar da vardır (ben de şaştım ama var), bunlar için öyle arabalı fotolarınız ya da görgüsüz para gösterileriniz işlemeyecektir, oturup dil dökmeniz gerekecektir, işte entellektüel birikiminizi birazcık kullanacaksınzı falan felan ama bu da yetmeyebilir, zira tanımadığı bir insanın sadece yonja'da tanıştık diye iyi bir çocukmuş diye buluşmayı hemen de kabul etmeyebilirler birazcık güven kazanmanız gerekecektir, çok da fazla kaptırmamak gerektir.

haydi hayırlı traşlar.
arkada$ınızın veya kendinizin (altımda var diye demiyorum) x5 ile fotoğraf çekinerek yonja profilinde resmi süslemek.
(bkz: denedim oluyor)
(bkz: arabaya veren kizlar)
arkadaşlar çok kolay. bi keresinde bende düşürmüştüm tüm yapmanız gereken paralı görünmeniz. abartmıyorum cebimde beş kuruş yoktu hatta arabam bile yoktu ama kız beni paralı biri sandı ve 3 gün kaldı benimle. param olmadığını öğrendiğinde onun için çok geç benim içinse yeni kraker saati gelmişti.
açlığın doruk noktası, insan yüzüne çıkmaya utanıpta kendine sanal rötuşlarla çekici imaj yaratmaya çalışan basit insan zekasının son ürünü.
"eskiden ağaçları taşlama yoluyla yapılan eylem idi.
şimdi ise ağacın gövdesine geçirilen bir bağa bağlı bir makine yardımıyla çatır çatır kız düşürülebilmekte.
çalıştıyorsunuz motoru, o drrrrrrmmmm ediyo, kızlar da elma gibi toprağa düşüyor. siz de toplayıp biraz yıkadıktan sonra afiyetle yiyorsunuz (ohaa)"

şeklinde taşak geçmenin mümkün olabildiği insanların "düşürmek" olarak tÂbir ettikleri eylem.

sosyal mesaj verdım yahu,
sağdan soldan 3-5 bin yetele borç alın sonra o parayla resminizi çekin ve aldığınız borç parayı sahiplerine iade edin sonra o paralı fotonuzu yonjaya ekleyi;sonrası sizin göz zevkinize kalmış gülegüle keyfini sürün.
ilgili bir çalışma için uzun uzun yazılmış bir yazı ;
http://www.mentalmasturba...anisma-yontemleri-deneyi/
yonja emekli olmadı mı daha ya.
yonja mı kaldı?