bugün

- bu pozları nerede verdin?
- bizim evde.
- sizin ev nerede?
- fotoğrafları çektirdiğim yerde.
- hahahhaa çokta esprilisin.
- evet öyleyim.
- msn ni versene?
- bu gün olmaz belki yarın.

(bkz: flört taktikleri)
yonja'nın genelev sanılması. Bayan demek varken aşağılayıcı bir tabir olarak kullanılan karı kelimesi... Sözlükte bir çok bayan olması...
"ayıp değil mi?" dedirtiyor insana... çok ayıp ama; başlığın değiştirilmemesi ilginç... demek ki ayıp değilmiş (!) yabancı kelimelerin türkçeleriyle değiştirilmesi ışık hızıyla olurken; böyle başlıkların ne dokunulmazlığı var anlamıyorum...

kesinlikle (bkz: uludag sozluk ten soguma nedenleri) ...
(bkz: kaşar)
karıcığım artık barışalım nolur?

dayakcikoca@hotmail.com

not: umarım oradaki karı eş anlamında kullanılmıştır, yoksa yonja yerine karaköy daha uygun kaçar diyalog başlatmak için...
(bkz: kari wuhrer)
-sevişirmisin
+?
-film yapma sanki sevistigini bilmiyoruz
+akşam gel.
müzikal açından tanışmanıza yardım olmaya çalışırsak;

1- profilinde korn, limp bizkit tarzı gruplar olanlar: mesaj atmayın. büyük bir olasılıkla ya hiç dinlememiştir ya da arkadaşları dinliyordur, duymuştur ve özentidir. özenmiştir. yaşına da bakmayın 15-16 falandır. uzak durun

2-profilinde serdar ortaç, kenan doğulu, hande yener olanlar: onlara karşı alacağnız tavır size bağlı. tikky im alemlere akarım. festival gibim katılırım diyorsanız e ne duruyorsunuz. hadi bakiim

3-profilinde sezen aksu olanlar: işte gerçek aşıklar. genelde damardan alırlar o aşk sözcüklerini. tanışmak zordur. romantik ve maço takılın. ikisi nasıl bir arada olur demeyin. olur olur.

4-profilinde mozart, beethoven olanlar; hayatın anmını keşfetmiş olanlar. kendilerini yaylılara ve piyano darbelerine vermiş olanlar. mesaj atmayın. cevap alamazsınız. kalkıp da "mozart 7. senfonide coşmuş, beethoven moonlight sonata yı şuna yazmış bak bik bik bik" demeyin. kalbinizi kırarlar.

5-profilinde radiohead, portishead vari gruplar yazanlar: ahanda asıl nokta budur. mesaj atmayın boşuna. size mesajlar geliyor. çünkü onlar gerçek dinleyiciler. birşeylere özenmiyorlar. kendileri oluyorlar. eğer mesaj da gelmiyorsa direk radiohead üzerinden bir muhabbete girersiniz.

seviyeli bir arkadaşlık için hep beraber radiohead dinliyoruz...

evet çok mutluyum. çünkü kategorize ediyorum.***
Gün geçtikce abaza yoğunLaşması yaşayan bir sitede,daha yüzünü biLe görmediğiniz insanLarın sahte ve yaLaka bir samimiyetLe "canım,güzeLim,tatLı kız,hayatım" gibi keLimeLerLe başLayan ve o tarzda devam eden trajikomik uğraşLarıdır.
Kendi aiLesinde ki bayanLara bu şekiLde "taktik" uyguLandığında,"deLikanLı oLduğu" akLına geLecek oLan insanLardır.**
olduğu gibi, içten bir şekilde yaklaşmak en güzel diyalog başlatma taktiğidir.
pardon bi bakarmisiniz ?
- bakiyorum
+saatiniz varmi diye soracaktim
-yok!
+o zaman ben soyliyim 13:14
ve Tanrı kadını yarattı!! gözlerimle gördüm, işe yaramıştır.
pardon ama siz gerçek misiniz mesajıyla da diyalogun başlatılabileceği taktiklerdir.
-daha once podyumu düşündün mü? *
rujunun rengi çok güzelmiş:)
-yonja'da bu kadar karı tanıdım, senin gibi manalı bakana raslamadım.
dünya klasiklerinden 5 tane kitabın adını ezbere sayamayan; modern yurdum gençlerinin sular seller gibi ezbere bildiği geyiklerdir.
şeker çuvalı taktiğinin de içlerinde yer aldığı taktikler silsilesidir.şöyle ki:'slm.aslında msj yazmasını seven biri değilim ama böyle tatlı bi bayan görünce yazmamak imkansız.bişey sorcam küçükken şeker çuvalına mı düştün?'.bir arkadaşım bu yöntemle yüksek başarı elde ediyor.kızlar hala buna kanıyor ya daha da bişey demem.bu arada bu taktik ne ciddiyetsiz bir kelimedir kardeşim!
-naber lan karı?
+ay kroo.
-ya ne olcağdı? bak sana ne diycem, mesene var mı?
+ökküs.
-haddini bil lan ruspu!

yukarıdaki hayvanı örnek almamak iyi bir başlangıç olabilir. bi de 2009 da hala yonja kullanan var mıdır? sanırım bu başlıktaki taktikler facebook'a uyarlanabilirdir...
(bkz: sensin karı)
(bkz: filiz seviselim mi)
önce trinken sonra dodo repligiyle mevzuya girilebilir, yanlıs hatırlamıyosam ibrahim tatlıseks bi filmde bu repligi kullnarak yabancı cıvır araklamaya çalısmıstı.
"slm nasılsın?" yeterlidir. bu şekilde 4-5 sene önce çok iş yapılmıştır. onun dışında yazılan boyalı sözler hiçbir etki etmemektedir. çünkü eğer bu mesajınıza cevap geliyorsa yürüyebilirsiniz demektir. cevap gelmiyorsa zaten boyalı sözlerede gelmeyecektir. bunu deneyin. emin olun işe yarayacaktır. çünkü cevap verecek olan profilinize ve fotonuza bakıyor. beğenirse cevap veriyor. açık kapı bırakıyor. "slm nasılsın?" ise kimsenin eleştiremeyeceği, samimi ve özgüven içeren basit bir yaklaşımdır. bu sebepten size uyacak olabilecek beğendiğiniz kızlara sadece bunu göndermeniz yeterli olacaktır. sonra arkadaşlarınıda bana paslayabilirsiniz.
- sırf seni görmek için Denizli ye gelirdim ...
elinde gezen ergen abazan yakarışıdır. lan oğlum dialog ve karı nasıl bir çelişkidir senin yaşantında, (bkz: üstü ince altı kalın)
Çekici bir profile sahip olmaktır.
(bkz: karanlık günler)

görsel