bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ilk denemede basardım. tam on satır ingilizce ve on satır da fransızca kendimizi tanıtırız ki fr bilmeyenler icin onemli degil bi fr gazetesinden copy paste yapın. sonra en alta türkçe biliyor musunuz yazın cevap vermeyen hatunun alnını karıslarım.
    (bkz: silinesi gelinen basliklar)
    (bkz: ben bunu bugun gordum)
    13 -12 ... liberty
  2. 2.
    yalanası taş hatuna "sen,ben,mokoko" diyip niyeti direkt belli etmek faydalıdır.çünkü hatunumuz "wauww açıksözlüymüş" diye düşünebilir.
    8 -4 ... elendil
  3. 3.
    (bkz: karı degil hayvan bayan diyeceksin)
    60 -3 ... jusenas
  4. 4.
    -havalarda ısındı değil mi?

veya

-az ilerde bildiğim çok güzel bi yer var,buyrun bir kahve içelim. *
    3 -2 ... selmagezinir
  5. 5.
    erkek: bu aralar çok yalnızım beni anlayacak birine ihtiyacım var. benimle arkadaş olur musun?
    kız: benim seni anlayacagımı nerden biliyosun?!!??
    erkek: bak anlamaya başladın bile! bu arada resimlerimdeki aldıgım yeni arabayı gördün mü?
    kız: !!??!!(içinden bi kıro bana mı seslendi?!!??)
    1 -1 ... kacak kelebek
  6. 6.
    yapılmışı var;

Merhaba adım Hakan sizinle arkadaş olabilmeyiii cok isteriiimmm sizde isterseniss tabe
    Ben sevmem ole cnm cicim cok guselsin cok tassın gibi cumleler kullanmayııı cunkii bunlarınn hiç birii umrumdaa deil aradımm tek sey seviyeli bir arkadaslık.
    Sana yalakalık yapamadımm icin kusuruma bakmaa tarzım deil cünkii..!
    ....@hotmail.com

hanımefendi tanışmak istermisiniz

mrblar güzel bayan seni arkadaş hazinemin en değerli köşesine koymama izin verirmisin

selamalr hayat nasıl gıdıyor..?benım kı rezalet umarım senınkı ıyı gecıyodur??
    3 -4 ... arjen robben
  7. 7.
    abazan turk gencliginin el rehberi olsa gerek. oncelikle yonja'nin ozel kelime olmasi hasebiyle ayri yazilmasi gerektigini hatirlatir sonra da karsi cinsini kari diye tanimlayan orta cag artiklarini esefle kinarim.

bu geri kalmisliktan kurtulmak icin bir caba sarfedilmedigi surece hic bir "kari"yla seviyeli bi iliski yasamak mumkun olmayacaktir ey turk gencligi. sahte iliskiler, sahte sozler, sahte gulusler. kadin kariliktan kurtulamadigi surece erkek te hayvanliktan kurtulamayacaktir.

ha basliga uygun olsun. al sana taktik:
    "bayan ben orta cagdan ahmet. ataerkil duzenime cok iyi uyum saglayacak ve bana birsuru cocuk doguracak, her dokuz ayda bir dolleyebilecegim bir kari ariyorum. istiyorsan adresim ektedir, altima beklerim. gelirken ekmek al."
    80 -13 ... laz pacino
  8. 8.
    herhangi bir yerde bir bayanla diyalog başlatılmak isteniyorsa. Diyalog başlatmamak en iyi dialog başlatma yöntemidir. diyalog halen başlamamışsa uğraşmaya değmez demektir. hiçbir dialog kurulamamışsa sizde bir sorun olabilir mesela karşı cinse karı yerine bayan, hanım gözüyle bakmak bir dahaki sefere kısmetinizin artacağına işaret edebilir. *
    6 -4 ... karga
  9. 9.
    fotoraflarda cok tatlı cıkmısın,,seninle tanısmak isterim,kısaca kendimi tanımlarsam hayatı iplemeyen,
    bugunünü düşünmeyen,kedileri seven,geceleri barlarda takılan,kızlarla gezmeyi seven biriyim.şiir yazarım,haftada 3 tenis oynarım,pizzayı severim,yanında mexika salatası yerim.salsa dersleri alıyorum,sahilde ateş yakıp eğlenmek ve ege dinlemeği severim.kurtlar vadisini tek gecerim ben de.
    daha fazlasını öğrenmek ve benle tanışmak istersen mesaj atabilirsin.
    2 -1 ... electronica
  10. 10.
    aynen yaşanmıştır:
    "durum: bekar..
    yer: istanbul..
    favori takım: galatasaray..
    bunların hepsi gerçekten mevcutmu sende?
    sanki bizi hayat karşılaştırdı..
    yada ben hayatta yaşarkes senle karşılaştım..
    belki bizim kaderimizde bi anormallik var..
    ya da onun gibi bişe.."

hem galatasaraylı, hem 18 yaşında... olacak iş değil.
    ruh ikizimi geri teptim. çok pişmanım.

edit: hatun değil evladım, bağyan diyeceksin.
    2 ... düttürü hanzo