bugün

ya sevgili yokken ya da sevgiliden ayrılmanın akabinde olusturulmus listeye sahip abazan genç.
yonja denen abuk sistemde en fazla vakit geçiren insan
Şahs-ı üstad ül tokmakiyye.
12bin küsür friendi olan biri. (bkz: ben bunu gördüm)
ucubedir ucube.
baska isin gucun yok mu dedirten insan.
acaba onların hepsini tanıyor mu, yoksa 'pardon bayan, sizi listeme ekleyebilir miyim' diyerekten mi eklemiştir listesine..
üzerinde çok az düşünülmesi gereken insan.
boş insan.
yalnızlık duygusunu yoğun yaşıyor olması olası insan...burada olduğu gibi orada da abartılan duyguların ,gerçek hayatta yaşanılan boşluğu kamufle etmesi kuvvetle muhtemeldir
yonja işin sadece sanal kısmıdır. gerçek hayatta görün siz bir de onu. ultra popüler kişidir. herkes tanıyodur bunu , böyle bir mekana girdiğinde ayağa kalkarlar falan. bir saniyesi boş geçmez , selam verenler , zaman geçirmek için randevu almaya çalışanlar.. yanında 2-3 telefon taşır , zira yetmez kendisinin iletişim ağını karşılamaya. (bkz: kendini kandırmak)
g..tü tavana vurmuş mudur diye merak edilen insandır.evet evet öyle bir insan olsa gerek.
hayatını beyhude bir amaca adamış,kuvvetle muhtemel böyle yataraktan elini kolunu ataraktan pozlar vermiştir.
"hepsini istiyorum hepsini istiyorum" şeklindeki feryatlarla abazanlıktan kurtadama dönüşmüş kimsedir. gerçek hayatta geceleri abazanlıktan uluması ile kendini belli eder. "sözlük bana karı bul lan allahsız" sözlerinin gerçek sahibi de olabilir.

- şurda uluyan çocuğu görüyor musun? işte o yonja'da en çok arkadaşı olan odur. abazanlığı kitabını yazmıştır. sabahları ogame oynar, gün boyunca yonja'da gezer geceleri de uyur.
bursadan batu diye ukala bi tip var. onlardan bi tanesi bu batucan olabilir.
sırtı yere gelmeyecek insandır. o kadar arkadaşa sahip olup da tuş olmak imkansızdır.
normal hayatta bi s.kime yaramayip mutlulugu anca sanal alemde arayan nefes alicisi-vericisi.
"ben artık popülerim" diye kendini avutan genç insan şekli..
fake bayan üyelik almıs fotograf galerisine taş gibi hatunların resmini eklemiş erkek insan .
güncel Önemli Başlıklar