bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  1970 li yillarin sonunda trt de yayinlanan izocam reklamindan bir repliktir. bu reklam filmi; apartman sakinlerinin yanmayan kalorifere topluca isyan etmelerini konu edinmistir.
  ... judas
 2. 2.
  bu replik bence site yöneticimiz için yazılmıştır..beni hala çaylak bırakan sevgili site moderatörüne..sadece sen ve ben görüyoruz bu iletiyi değilmi!sana başka türlü ulaşamıyorum çünkü, çaylak olduğum için özel msj atamıyorum..nasıl kavramışmıyım sözlük kurallarını..her zaman tarafsız yaklaşıyoruz diyorsunuz ama ben göremiyorm kendimde haliyle..deli ben deliyim demez zaten..eğer siyasi herhangi bişey istemiyorsanız o başlıklarıda kapatın derim.geçen gün sırf bu sol-sağ muhabbetine ekşi sözlükte yalancıktan bir darbe oldu.orda sorun değilde buradamı sorun?şu da gözünüzden kaçmıyordur eminim ,bazı noktalarda sözlük reklam ve karalama yeri olarak kullanıyor (aslında tamda şikayetci olduum nokta burası).karşıt grupların karşı karşıya gelebileceği başlık öyle çok ki..ister istemez yani..bana 1 hafta çaylaklık cezası verdiğinizi yazmışsınız.ama 1 hafta tatilim var ve neyse..:)
  atkı örerim bende..
  ... pantalassa
 3. 3.
  insanlar uyur, evet...
  -1 ... herostratos
 4. 4.
  bir yöneticimiz uyuyor mu başığında daha birlikteyiz. efenim gene sadece benim girdiğim masum entryler karşılığında çaylak olmuş buunuyorum. gözüne beni iliştiren sözlük moderasyonu çaylak yapınca ekşi sözlükten tebrik alıyormuş diye duydum... * dengesizin biri çıkıyor diyor ki 'modlar bunun sınıf arkadaşı' ben cevap veriyorum kendisine usluplu olduğuna inandığım bir şekilde ben siliniyorum. akabinde biri küfürlü mesajlar atarak rahatsız ediyor moda söylüyorum böle böle durum bu diye ben cevap verince siliniyorum. haklısınız başıma önüme eyeyim değilmi.. neden polemiğe gireyim.. dostlarınızı silmeyin tabi.. ama inan zerre kadar umrumda değil moderasyon insanları! sadece düşüncelerim yüzünden beni çaylak eden, fikrime katılmadığını bu şekilde belli eden insanların arasında düşünce özgürlüğü olduğuna inanmıyorum.

  üç ayda bir çaylak olacam anlaşılan.. neyse atkıda örülmezki şimdi bu mevsimde.. (#1103756)

  yemek yapayım yeni bir brüksel lahanası tarifim var. *
  ... pantalassa
 5. 5.
  hatalı başlık olduğunda, düzeltme tenezzülünde bile bulunmayan yöneticilere karşı söylenen söz...
  ... beyazyelkenli