1. 1.
  sabah gazetesinin anasayfasında aktarılan durumdur. arkadaş bu ne lan. sayfaya girince midem bulandı yemin ederim. adamlar açık açık yolsuzluğu savunuyor iyimi.

  http://www.sabah.com.tr/
  1 -1 ... hep yer hep bakar
 2. 2.
  tabikide bir komplodur bu bir yalan değil. cemaat akepeye diz çöktürmek ve iran'a amerikanın ambargosuna rağmen giden paraların önünü kesmek için yaptı bu operasyonu. ama yolsuzlukların olduğu bir gerçek. cemaat yolsuzlukları doğrular ortaya çıksın diye araştırmıyor, evet yolsuzluklar var ama bu yolsuzlukları hükümeti dize getirmek için araştırıyor.
  -1 ... fethullah gulen iyi guler
 3. 3.
  bu iddiayı dillendiren gazetenin yazarlarıda büyük döneklerdir vesselam. aralarında cem tv'nin eski sunucusu bile var lan. tayyip cem evlerine ucubedir ibadethane değildir dediğinde karşısında oturup ses çıkartmayan haklısınız diyen sözde ''alevi'' bir yazar çıkmış yolsuzlukları kınayacağına doğrudan komplo teorileri üzerinde master yapmaya kalkıyor. ulan hele bir dur ilk bir kaç hafta yolsuzlukları yaz sonra sakinleş ''ama komploda olabilir lan'' de oradan yürü ne bu böyle.
  ... fethullah gulen iyi guler
 4. 4.
  (bkz: yav he he)
  ... saskaloz balikk
 5. 5.
  para sayma makinesini polis koymuş. yalakalıkta ibo liderliği aldı. twit den böyle diyor.
  evet, doğru olabilir.
  rüşvet operasyonunda para sayma makinesi ile giden polis paraları sayıp oraya koysa ve foto karesine girmiş olsa bile bunun neresi garip?
  teröristlerin hücre evine baskın yapsa çelik yelek giyip gider.
  çelik yeleği çıkaran polis, bu çelik yeleğin foto karelerinde görünmesi neticesi teröristler masum mu olur?
  ... thebiggraywolf