bugün

biz akplilerin bu seneki sloganıdır. cehapeli zihniyet uzun süredir iktidar olamadığı için yolsuzluk nedir bilmiyorlar. saf herifler işte hehehe. bu hükümet döneminde o kadar yol yapıldı. cumhuriyet tarihinin rekoru kırıldı. siz de hala yolsuzluk peşindesiniz. yapılırsa yapılsın arkadaşım sana ne? sen sana yapılan yola baksana. neymiş yolsuzluk yapana destek vermek ahlaksızlıkmış da bilmem neymiş. bu ülkede ahlaksızlık yapılacaksa onu da biz yaparız tamam mı koçum! çünkü biz ak partiliyiz, hülooo.
bunu can ı gönülden söyleyen için : (bkz: hayırlı olsun kardeş beynini aldırmışsın)
cebinde 500 lira olmayan safların, yapılan milyonlarca dolarlık yolsuzlukları kullanmak adına kurdukları cümle. başlığı açan arkadaş ironi yapmış ancak, sokağa çıktığımızda bu ve benzeri sözleri söyleyebilecek çok fazla insan var.
Aynen öyle sonuna kadar Ak partiliyiz ak partiliyiz hüllooğğğğ diyebilirim.
(bkz: halkın götünü sikse oy kaybetmez partisi)
bir koyun klasiği.
bak hala bile laf atanlar var. yolsuzluk yapmayan bir chp, mhp ya da başka bir partiye oy vermektense kamu ihalelerini peşkeş de çekse, türlü türlü yolsuzluklar da yapsa akpye oy veririm. neden? çünkü benim namusla şerefle işim yok ki. bana ne lan namustan haysiyetten? ben vatandaş değil miyim? çıkarıma bakarım. evimin önü duble yol olmuş, memleketimde akpden önce iki tane avm vardı şimdi ise onu geçti sayıları. istanbuldan bahsetmiyorum bile. geziyede dikeceklerdi aslında ama gezizekalıların yüzünden engellendi. niye oy vermeyeyim kardeşim akpye?

edit: hüloo.
yolsuzluk yapsada ,ağzımıza sıçsada ,işsizlik artsada aç kalsakta sonuna kadar hülöğğğğğğğ