bugün

yere tükürdüğü anda yüzüne tükürülmeyi hakeden yegane insan tanımlamasının tam karşılığıdır bu hareketi yapan insan görünümlü hayvan.
iğrençlik abidesi tanımlamasınında bir diğer canlı örneğidir.
kendini bilmezliktir. halbuki koşarak tükürse daha uzağa fırlatır.
çok yakışıklı ve karizmatik bir insandır.
erkek olma ihtimali,yere tüküren insanın pislik olma ihtimalinden daha yüksek olan kişi.
yere tüküren insandır. durarak tükürenden, arabayla giderken kapıyı açıp tükürenden farkı yoktur.
neyse şimdi bu nasıl başlık diye kızmaycağım.
Lamadan evrimleşmiştir.
kendinde ve çevreye saygını olmayan insan denilemez, bir hione'dır o.
manda ruhuna sahip insan evladı.
Futbolcuların öncülük etttiği bir uygulamadır. Helese Gs'li servet tam bir facia.
aha bu türk diyeceğimiz insan türleridir.
yolda yürürken yere sıçan insandan daha iğrenç değildir.
çoğu kez cıkk cık cıkk! diye tepkiler yağdırılan insan modeli.
(bkz: don ola ayağı kaya o tükrüğünde işşallah) *
mümkünse yere tükürmemelidir, ancak gerçekten sağlıksal bir nedenden ötürü tükürmesi gerekiyorsa bunu da başka insanların bulunmadığı tenha yerlerde, eğer tenha yerde değilse bir lavabo bulup oraya, eğer o da yoksa kuytu bir köşede dikkat çekmeyerek ve başka insanları iğrendirmeyerek bir mendile tükürmelidir.
insanlar diye genellemeyelim. çünkü bunu yapan erkeklerdir.üstteki yazar arkadaşında dediği gibi (benden uzun yaşayacak) ben hiç yere tüküren kadın görmedim!
karakterini yere fırlatmaktadır.
bu kadar kişiliksiz, yapış yapış ve mikrop bir karakter, fırlatılıp atılmasında ne yapılsın.
ben hiç yere tüküren kadın görmedim. (bkz: erkekler)
o tükürüğü yalatıp tekrar ağzına sokulası insandır.*.
ergen olanları bunu kendini belli havalarda hissederek yapar ki karşıdakine de 's*kerim seni bebe' gibi mesajlar gönderirler kendi çaplarında.hele de yanında bir kaç arkadaşı varsa koltuk altı pişik yapmış gibi yürümesi ve bir elinde de tespih olması ihtimali çok yüksektir...
takım elbise giyerler, kıravatlarını olanca düzgün takarlar, bir eli cepte bakarsınız şöyle iş adamına öyle artist artist yürürken, yürürken, hiyeaakhh, phuooohu, sesiyle gözlerinizi alırsınız ve en yakın wc ye kusarsınız bu insanı görünce. *
cebinde selpak taşımayan insanımsı şeydir. mide bulandırandır.
bir de üniversiteye gideni vardır bu öküzlerin.
anasnın babasının üretim sürecinde insanlık namuna hiç bir katkı yapmadığı, arsız, yüzsüz, utanmaz ve saygısız insandır. kendi tükürüğünde boğulasıca ayı!
boğazında problemler vardır, balgamı yutmak daha iğrenç bir durumdur. bok atmadan önce karşı tarafı da düşünmek gerek diye düşünüyorum.
karaktersiz, nezaketsizin tekidir.

hakkımı helal etmiyom lan size midemi bulandırıyorsunuz hayvanatlar.
güncel Önemli Başlıklar