bugün

Zor bela bulduğu erkekleri idare etmekte zorlanan kızdır. Merak etme, o kekolar senin peşini bırakmaz. Yarın birgün kafanı direğe vurursun mazallah.

Hakikaten de böyle kızlar çoğaldı. Yolda yürürken bile mesajlaşma derdinde. Beğeni derdinde. Ondan sonra adamlar gelip bunların fotoğraflarının altına seks içerikli yazı yazınca, adamların adı sapık oluyor. Kız ise mağdur oluyor.

Madem öyle yorumlar istemiyorsun, öyle de foto paylaşmayacaksın.

T : yolda giderken orasını burasını sallayan ve erkek milletini azdıran kızlardır. Şunu unutmayın. Fırsatını bulan basar size. Acımaz.
yalandan önlerine geçip bana çarpmalarını sağlıyorum. belki filmlerdeki gibi aşk olur da bu saplıktan kurtulurum diye..
Aman düşürmesin, 1 telefon olmuş 6000 te le.
bir yerlerde illa ki kendisi düşecek olan kızdır. bu sene içerisinde tam 3 defa şahit oldum ağaca bodoslama giren tümseğe takılıp yüz üstü kapaklanan kızları. daha geçen hafta sonu cuma idi yanlış hatırlamıyorsam sonuncusu. kamerayı yan çeviriyor böyle yürürken suratına bir mimikler takınmış dudaklarını büzüyor "nieeehh daha seksi olmalıyımmm" der gibi. karşısında da kaba sakallı saçlı bir tip ışidli midir nedir belli değil. tam zeytinburnu olivium avm nin önünde yüzlerce insanın ortasında ayağı o dikili fidanların boşluğuna denk geldi. birkaç adım attı ileriye doğru düşmemek için ama yere yüz üstü kayarak düştü çuval gibi. kıvılcım çıktı mı sürtünmeden dolayı bilmiyorum ama hoş değildi pek. değdi mi yani şimdi..
bir de yolun ortasında yürürken telefonu elinden düşürmeyen versiyonu vardır. o kadar dalmış ki telefona araçla takip ediyorum yavaşça arabanın sesini bile duymuyor kornaya bassam sıkıntı çıkaracak dedim daha büyük sıkıntı çıkarsın aldım vitesi boşa asıldım gaza gazın sesini duymasıyla gta vice city oyunundaki yayalar gibi sağa savurdu kendini. haketti mi ? haketti. allah affetsin.
sikiş kızıdır.
orospudur.
Bir keresinde bunu yapan bir kız kafasını sokak lambasının direğine çarpmıştı. Ama ne biçim bir ses çıkmıştı anlatamam. Bütün cadde o kıza bakıp gülüyordu ahahah.
geri zekalı. net.
O kadın benim. Tanıdık yerlerden geçerken kimseyle karşılaşmamak icin kulaklık takıp telefona gömülüyorum.
Belkide öğrencidir ve letgodan eşya arıyordur. Öğrenci olmak zor bu devirde.