bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    gayet doğaldır. yürürken aklınızı kurcalayan bazı olaylara karşı tebessüm edersiniz, ya sinirden ya da gerçekten komik olduğundan. lakin dışardan bukadar şirin görülmeyebilirsiniz.
    1 ... 60 yasindaki kelebek
  2. 2.
    özellikle kalabalık semtlerde yürürken akla komik birşey gelmesi veya sinirlerin bozulması sonucu istemdışı gerçekleştirilen eylemdir. toplum yadırgamasın diye çeşitli gizleme yöntemleri kullanılır. ben şahsen telefonla konuşuyormuş gibi yapıyorum; tabi bu esnada telefon çalınca pek hoş olmuyor.
    9 -1 ... funkymonarch
  3. 3.
    bay j dinlenen saatler.
    3 ... re iblis
  4. 4.
    --spoiler--
    sokakta giderken, kendi kendime
    gülümsediğimin farkına vardığım zaman
    beni deli zannedeceklerini düşünüp
    gülümsüyorum
    orhan veli
    --spoiler--
    47 ... alinyazisi tipeksi
  5. 5.
    (bkz: iori yagami)
    2 ... dark jedi in da house
  6. 6.
    dışarda bile içerden kendi kendiyle sohbet halinde akla komik bir şey de geldiği zaman cereyan eden olaydır. pek keyiflidir, utanılır hafiften başkalarının da gördüğü fark edilerek. kendiyle ilişkide demektir insan...
    3 ... agnostic
  7. 7.
    akla direkt orhan veliyi getirir...
    3 ... korlerulkesindeaynasatanadam
  8. 8.
    her zaman istem dışı , yaptığım olay . insanın aklına komik bir anı , fıkra gelmesi durumu.
    eğer gülerken size bakıyorlarsa , benim taktik , telefonu alın elinize , sanki msja gülüyormuşsunuz taklidi yapın .
    3 ... die for metal
  9. 9.
    ceyhun yılmaz show'u dinlerken yapılabilecek eylem.

gerçi tamda kendi kendinize olmuyo ama dışardan öyle bi komedisi oluyor. sakın kahkaha atmayın heleki otobüsde tüm gözler size dönüyor, eğer tekseniz tüm gözler size döndüğü gibi o gözler bi ilginç bakıyor suratınıza,gülmemek için kendinizi tutarsınız daha çok gülersiniz, hadi hayırlısı.
    1 ... buyuyunce moderator olucam
  10. 10.
    günü güzel geçirmişseniz,mutluysanız o anları tekrar aklınızda yaşatmakla gerçekleştirilen eylem.
    bir de kendi kendine güldüğünün farkına varıp gülmekte var.
    3 ... siyah tutkusu