bugün

her zaman mutluluktan dolayi meydana gelmeyen olaydir. bazen ust uste o kadar sinir bozucu sey yasarsin ki bir yerden sonra sinirlerin lacka olur anlamsizca gulmeye baslarsin.
aklına bir şey gelmiştir neden deli olsun.
Aşıktır o birader. Anlamsız bir gülümseme yapar kendileri.
Dünya bu insanlar sayesinde güzel .
Evet.
O insanlardan biriyim ben de.
Aklına güzel bir an gelmiş insandır.
Belki sevdiği erkek/kadın gelmiştir.
Yanağına kondurduğu buseyi hissetmiştir yeniden.
Eger aklıma gelen komik bişey ise gülerim, fena sırıtırım. Şayet pot kırdığım bir an ise hatırladığım şey, içim içimi yer çok tuhaf hareketlerde bulunurum. Ayağıma diken batmış gibi zıplarım, hatta sesli hay amk nasıl olur diye serzenişte bile bulunurum. Genelde yolda yürürken gülmekten çok, daha önce yaptığım mallıkları hatırlar hayıflanırım.
bir mahsuru yoktur. gülümseyen birini görmek de güzeldir. kendi kendine konuşan, tartışan bir çok insan başta ben olmak üzere etrafta çoksa gayet normaldir.
Yolda yürürken kendi kendine konuşan insandan daha az dikkat çeken insandır.
benim bu. güldüğümü gören olursa utanırım. güleni görürsem gülerim.
Çünkü kendi kendine sohbet etmek çok eğlenceli.
Önünde biri düştüyse yapılacak en doğal şeyi yaptığı için plaket bile alabilir.

(bkz: düşene gülmeyen insanın samimiyetsiz olması)
Arada bende yapıyorum. Aklıma geçmişten çok saçma şeyler geliyor.
kesin bir filmden komik bir sahne gelmiştir. beni başka bir şey gülümsetemez.
Aklına komik bişey gelen insandır. Bana çok olur kendi kendime konuşurken de gülüyorum bazen. Bunu sanırım sözlük yazarlarının itirafları başlığına yazmam gerekiyordu. Olsun.
bazen mutlu olmak için yapılan aktivitedir. bazense mutlu olduğun için. o bazenki gülmeler krize dönüşebilir. önü alınamayabilir.
(bkz: tecrübeyle sabit)
Cok tatlı insanlardır. Arada sırada ben de o tatlı insanlardan olurum. Sokakta da birini gülümserken görürsem ben de gülümserim. Resmen pozitif enerji. ihtiyacımız olan seyler bunlar. *
Sanırım başlığı açan arkadaşla yolda karşılaşmışız, arkadaşım o sıra aklımda muhtemelen okuduğum mangadan komik bir yer vardı. istersen sana söyleyeyim adını den de oku. Birlikte gülelim.
aklına bir şey gelmiştir üzerine gitmeyin. hangimizde olmadı ki.
zaman zaman benimdir bu. Sevdigim bi ani hatirlamis olurum cogu kez.
yolda yine iyi geçip gidiyon millet takip etmiyor sonuçta. otobüste kulaklıkta yokken gülesim geliyor o zaman çok saçma bi tablo ortaya çıkıyo.
(bkz: yolda yürürken kendi kendine gülmek)
(bkz: aramaya inanmak)
benim gibi temiz delirmiş insanlardır. kendi espiri yapıp kendi güler.
Merhaba ben yolda tek başına yürürken gülen insan.o an kafamda komik bir şey canlanıyor ve güldüğümün farkina sonradan variyorum .hemen yüzüme ciddilik katiyorum deli sanmasınlar diye.
tedaviye ihtiyaç duyanlar bu durumu eleştirenler bence. bırakın insanlar gülsün.