1. 1.
  Özellikle cuma günü popülasyonları artan insan tipleridir.Ulan şu hükümetin tek yaptığı şey belki de orayı burayı yıkıp camii yapmaktır.Ben yolda aracım ile giderken sizlerden dolayı olaşan trafiği çekmek zorunda mıyım? Gidin evinizde kılın,saat tutmuyorsa kazasını kılın,kazası da yoksa saygılı olun ve direk kılmayın.Sizin “bizim özgürlüğümüz” dediğiniz eylem bizim özgürlüğümüzü kısıtlıyor.Yolda,iş yerinde,okulda ve topluma açık bir yerde namaz kılınmamasını ve dininizi kendi içinizde yaşamanızı istiyoruz!

  Haydin selametle.
  3 -16 ... yobazkiller
 2. 2.
  Benimdir.
  Ozellikle cuma gunleri Laikci comarlari kudurtmak icin seccademi yolun ortasina seriyorum.
  Kudurun amk.
  9 -2 ... atechso
 3. 3.
  inanları inanan olmaktan çıkarıp "showman" olmasını sağlayan eylem. bakın ben cuma namazı kılıyorum demenin bir yolu. kıldığınız namaz, inandığınız kitap, dua ettiğiniz Allah çarpsın sizi.
  2 -7 ... golhiat
 4. 4.
  ben laikçiyim ve her zaman bu tiplerin reklamcı olduğunu düşünmüşümdür. nitekim yukarıda bazıları bunu ispatlar nitelikte açıklama yapmış, bu nedenle kendilerini alkışlıyorum ki çabaları boşa gitmemiş olsun.
  1 -4 ... baksensizdeiyiyim
 5. 5.
  Istedikleri her yerde istediklerini yapabilecek tiplerdir.

  Sizin gibi vasifsizlara ne showu yapacak acaba amk?
  Yolda, sokakta, otobuste sevisen show yapmiyor, istedigini yapiyorsa isteyen namazini da kilar,kuranini da okur. Bosuna havlamayin.
  6 -1 ... garipbiadam
 6. 6.
  bana her zaman propagandda olarak görünmüş bir durumdur- o namaz zaten kabul edilmez. bikiniyle namaz kılan karı bile kaydedildi videoya.
  2 -2 ... paganviodio
 7. 6.
  (bkz: ameller niyetlere göredir)
  ... usualsuspects
 8. 7.
  inadına tem de kılacağım lan böyle selfie de çekip hemde. Kıllık değil mi...
  1 ... kale3112