bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kuşkusuz yaratıcı bır bunyeye sahıptır.Kulakıkta çalan muzıkle gordugu goruntulerı o an senkrona oturtur baska bır dunyaya bakıyor olma ıhtımalı yuksektır..kafası guzel degılken bu eylemı yapan kişiler daha makbuldur.
  2 ... ecivecivokke
 2. 2.
  mirkelam dinlerken koşmaya başlayan insandır, rafet el roman dinlerken de yürür.
  5 ... nickname
 3. 3.
  (bkz: klip için seçmeler varmış gitsene)
  1 ... jamjamm
 4. 4.
  ismail yk dinlememesi gereken insandır.
  (bkz: allah belanı versin)
  ... realdar
 5. 5.
  (bkz: yolda mp3 dinlerken kendini film karesinde sanmak)
  ... darkness85
 6. 6.
  güzel bir hobidir. insanın 3-5 dakikalığına da olsa şarkının ahengine kapılıp kendini hayattan soyutlayabilmesi güzel bir şey olsa gerek..
  1 ... bannedfromheaven
 7. 7.
  zaman zaman küçük mutluluklar arayan insandır. değişik tatlar yaşamaktadır.
  ... usualsuspects
 8. 8.
  (bkz: eger hava ruh halime uyuyorsa evet)
  ... penguenci
 9. 9.
  bana oluyor bazen böyle, mesela don t stop me now çalıyor diyelim bende bir coşku, bir dans etme isteği durdurabilene aşkolsun.freddie mercury mezarından çıkıp gelse orda klibi çekicez, o derecedeyim.
  diyelim ki depresyonun dibine vurmuşum, fondada hüzünlü bir şarkı benim surat olmuş turşucu dükkanı gibi ağladım ağlıycam. delicesine esen bir rüzgar, bir de yağmur işi tamamlıyor.yağmurda ağlamakta ne güzel olur ya, böyle gözyaşların gözükmez şarkıyıda tutturduk mu al sana klip işte.*
  2 -1 ... ay ne hos
 10. 10.
  gecenin karanlığında dinlenen hareketli bir şarkı ile sanki çevrede yığınla insan var ve cümbüş havası varmış izlenimi uyandıran insandır. çok zevklidir yapılmalıdır. hatta tutamayıp şarkıyı söylemek lazım. sonuçta o anı yaşayan sensin. başkası değil.
  1 ... petitjoueur