bugün

yolda uygun birini gördüğünde hacı bostancıya nereden gidiliyor diye sormak için kısılıyor o ses, yanlış anlamayın çaresizlik felan değil, erkekler kaybolmaz sadece yolu şaşırır.
Dogru lan geri giderken de aynisini yapiyorum.
işaret dilinde 'aha şimdi sıçtık amk her tabelada ankara yazıyo, nerde lan bu çekmeköy' diyordur.
Etrafı bir kaplan dikkatiyle süzmek için yapılır.
O anın sıkıntısı yüzündendir.

- Müzik dinleyecek Zaman mıdır, yemişim müziği!
Susun sessizlik istiyorum, odaklanmam lazım.Dur bakiim, şurdan çıkarsam, geldiğim yolun aksi istikamet.. Ya dur bi dakka!
Haydaaa kaybolduk galiba, sıkıntı yok hemen halledicem!

- Birine sorsak?

- yaaa yok hallederim ben!

Not: halledemedi.
isviçreli bilim adamlarına göre kaybolunca teyibin sesini kısmak, yolu hatırlama oranını %62.43 arttırıyormuş.
sadece bununla da kalmayız.

etrafa keskin bakışlar atarız. o an nerede olduğumuzu kavrarken, savunmasız gözükmemek için. sanki biraz sonra sıcak bi çatışmaya girecekmişiz de etrafı iyice kolaçan ediyormuşunuz gibi.

edit: arka fonda cendere mix çalıyor bu arada.
Aynı eylemi sinir olunca veya arabayla çarpabileceğim kritik bir noktadan geçerken de yapıyoru, çok doğru tespit gibi tespit.
Güldüren durum.

Evet sahiden var öyle bi durum.
Bir anda ortam gerilir, radyo kısılır, odaklanmak adına bi hareketler bir tripler, oflamalar, konuşanı yakarım duruşları...

Yahu sen kaybettin, bizim suçumuz ne?!
Sezen Aksu'nun suçu ne?
Niye bizi susturdun ki şimdi?!
kafasını toplayıp yola devam etmek içindir.
Erkeklerin beynin iki lobunu aynı anda kullanmakta sorun yaşadıgının göstergesidir.
Global bi refleks bu.
güncel Önemli Başlıklar