1. 1.
    Hemen uzaklaşılmalıdır. Ya bizi de döverse?
    -3 ... kimseyi cekemeyen adam
  2. 2.
    Dövülmelidir. Daha güzeli için:

(bkz: Yolda kadın döven adam dövmek)
    2 -1 ... daisyfuller
  3. 3.
    adam değildir o.
    ... vessel4m
  4. 4.
    bugun itibariyle eline saglik diyecegim adamdir.
    -5 ... efresiyabin hikayeleri
  5. 5.
    ben bunu görmüştüm. götüm yememişti laf edememiştim. yaşım da tipim de ufaktı.

ama hala vicdanıma dokunuyor. bin türlü kötülük görüp susmuşumdur, bu aklımda kalmış.
    ... gemideninmem
  6. 6.
    Kadınsanız arkasından yaklaşıp kafasına topuklu ayakkabıyla indirmek suretiyle pekmezini akıtabilirsiniz. Erkekseniz direkt uçabilirsiniz. Hiç götünüz yemiyorsa polisi ararsınız. Ama görmezden gelip kaçmak gibi bir davranış insanlığa sığmaz.
    ... selfcontrol
  7. 7.
    insanlara uygulanan şiddetin her türüne karşı olan birisi olarak aradaki fiziki uçurumdan faydalanıp karşısındaki kadına orantısız güç kullanan şerefsizlere ayrıca kızmaktayım yahu kadın gibi sevilmek ve baş tacı edilmek için yaratılmış bir varlığa nasıl el kalkar o güzel bedene nasıl vurulur o güzel gözler yaşlara nasıl boğulur acizlik ve karakter bozukluğu yönlerini geçtim işin hiç mi ilahi güzelliğe saygın yok neyse öfke sardı bünyeyi yine susmak en güzeli lüzumsuz küfür etmektense...

bazı insanlar gerçekten içimdeki faşisti ortaya çıkarıp dark side'a geçmeme sebep oluyor bugüne kadar bu kültürle yoğrulup büyüyen insanların düşüncelerinin ve davranışlarının insanlara bakışının değişmeyeceğini her ne kadar kabullenmiş olsam da eyleme geçmeye çalıştıkları ya da geçtikleri an başlarını gövdelerinden ayırmak suretiyle hepsini öldürmek istiyorum...
    ... hwahee