1. 1.
  aslında yapana helal olsun denilesi erkek. tabi her baba yiğit yapamaz. sosyal algıların farklı olması sebebi ile kimi sapık, kimi abaza kimi de denyo der böylesine. ama şu bir gerçektir ki; her sakallı dede değildir. ve her güzel bir kızın fotoğrafını çeken de mal. kimi fotoğraf çekmekten hoşlanır kimi de kısacık bir anı ömür boyu anıya dönüştürmekten. hem fotosu çekilen memnunsa başkalarına sadece konuşmak düşer.

  edit: bu başlığı ben mi açtım. hafızam yanılmıyorsa başlık tepeme kalmış. hem güzel kızın diyor başlık yani her kızın fotosunu çeken erkek değil.
  -2 ... blonde mermaid
 2. 2.
  ayrıca böyle erkekler çekilesi bir poz gördükleri zaman, "ulan terminatörvari bir yaratık olsam, göz açıp kapayınca resim çekme kabiliyetine sahip olsam." ve "holivud filmlerindeki gibi zoomun allahını yaptığım zaman daha net görüntü yakalayabilsem" gibi düşüncelere dalan kişilerdir.

  not: çıplak gösteren her türlü teknik aksaam, pozun doğallığını öldüreceği için, akla getirilmez; hayal dahi edilmez.
  ... loras
 3. 3.
  izin almamışsa karşısındakinin kişilik haklarını ihlal eden erkektir .
  3 ... firtina
 4. 4.
  ah ulan ah ne günlere geldik, ne hallere düştük dedirten erkektir. mesleği ajanslık değilse yok edilmesi vaciptir, sünnettir, hatta farzdır.
  ... wolf
 5. 5.
  linç edilme ihtimali de vardır.
  ... umutluyum hala
 6. 6.
  akıllı adamdır. sanatçıdır.
  ... stratej
 7. 7.
  güzele bakmak sevaptır sözüne fazla inanan erkektir. zira kız güzeldir, erkek onu fotoğraflayacak ve paso bakacaktır. *
  ... novakatinamite
 8. 8.
  yol boyunca elinde telefon kamerayı sağa sola döndürerek o güzel kızı bırak da önüne gelen her kızın fotoğrafını çeken iğrenç bir tiptir. fark edildiğinde bile hiç umursamayıp gülüp geçecek derecede rezildir, berbattır, öküzdür ,tiksinilesidir. *
  ... misskin
 9. 9.
  (bkz: kavak yelleri)
  (bkz: efe) & (bkz: gönül hoca)
  1 -1 ... euphrates
 10. 10.
  gerçekten bir takım yerlerinde bir takım sorunlar olduğunu düşündüğüm erkekler.
  -2 ... buss