1. 1.
    Eskiden ne güzel sokakta gördüğüm çocuklara çikolata falan verir severdim. Şimdi insan çekiniyor millet öyle bir bakıyor ki geçen otobüs durağında bekliyorum böyle. 7-8 yaşlarında bir kız annesi oturuyordu. başını okşadım adın ne senin dedim; annesi kızını yananı çağırdı direk, o bakışları hala aklımda. ülkedeki tecavüzcünün, sübyancının haddi hesabı yok herkeste bir korku çok yazık.
    18 -2 ... no1 zenci
  2. 1.
    kıskanmaktan ziyade onları alıştırmamak.
    ben ki küçük çocuklar ile sihirli bir bağı olan adamım.
    annesi yerine bana gelip de eskişehirden istanbula kadar yanımda giden çok çocuk oldu, hakeza diğer toplu taşımalarda küçük çocuk görürüm diye cebimde çikolata taşırdım.
    fakat şimdi ben seversem bilinç altlarında demek yabancıdan zarar gelmiyormuş algısı oluşacak.
    bunun için ben bıraktım sevmeyi.
    en kısa zamanda kendim yapıp onu seveceğim çünkü insanın içi gidiyor.
    15 -1 ... gavur imam
  3. 2.
    olası sapık damgası yememek için kaçınılması gereken harekettir.
    Sorgusuz sualsiz linçle sonuçlanacaktır ellaam.
    Ulan yetim çocuğun başını okşamak sadakadırdan çocuk gördün mü iki adım kenara çekilde yandan geçe nasıl geldik biz yahu?
    ... mavraci
  4. 3.
    Erdemsizlerin, ahlâksîzların, insan olma kavramının içine tüküren rezillerin marifetinden dolayıdır.

Artık Her ebeveyn için, tüm yabancılar hatta tanıdıklar bile, herkes ama herkes potansiyel sapıktır ne yazık ki.

Haksızlar mı?
    Haklılar!
    3 ... zeytinyagli dolma kalem