1. 1.
  evrimini tamamlamamış hayvanlardır. bunlar evrimlerini tamamladıklarında ağızlarıyla sıçabilme iğrençliğine ulaşırlar.
  4 -2 ... pipittin
 2. 2.
  Varoş kesimin insanlarıdır muhtemelen. Oturup kalkmayı bilmeyen, tuvaletin deliğini bile tutturmaktan aciz ne kadar insan varsa hepsi fakirlerdir, bilirsiniz. Ne de olsa eğitimsiz zavallılardır hepsi. Benim gibi elit kişilerin yapacağı hareket değildir. Bir kere bizim gibilerin balgamı olmaz. Kakamız da gelmez bizim mesela. Sonradan görme bir elit arkadaşım var. En son milli piyangoyu tutturmadan önce işemiş mesela, siz hesap edin. Elitlik böyle bir şey işte.
  3 -1 ... 2 ile bolunmeyen tek sayilar
 3. 3.
  sadece görünüş olarak insanlardır elbette.
  3 ... hadiii
 4. 4.
  iğrenç derecede iğrenç insanlar.
  ... tipitip
 5. 5.
  (bkz: yere tükürmek serbest balgama basmak yasak)*
  2 ... memolf
 6. 6.
  gelişen enfeksiyon nedeniyle durdurulamayan bir reflekstir, yanı insanidir. balgamını suratınıza tükürmediği sürece sorun yok.
  2 -2 ... nametai
 7. 7.
  hasta olduğu için balgamını kağıt mendile çıkarana insan, yere atanına insanımsı denir.
  1 ... hrtdu72
 8. 8.
  (bkz: hödük)
  1 ... sosyalpenguen
 9. 9.
  sabahları pek formda olur bunlar*. olay anında birini yakalasam saçından tuttugum gibi yalatıcam o şaheseri; ama yok arkadas gizemli balgamcı bunlar. *
  1 ... shibumi
 10. 10.
  sırf bunu yapıyorlar diye amerikalıların atalarını türk ilan etmişti bazı bilim adamları. onlarda bizler gibi yerlere balgam yada tükürük atmaktalar*.

  yurdum insanının çok da şeyindeydi. ulan adama desen ki yerlere niye tükürüyorsunuz sayın hödük beyefendi, adam eşşeği şu küresel biçimde ısındığımız günlerde suya yollar ve doğal olarak eşeğin sudan gelmesi oldukça uzun sürer. takribi olarak eskiden geliş süresinin 3-4 katı falan.
  1 ... xervesilamet