bugün

evrimini tamamlamamış hayvanlardır. bunlar evrimlerini tamamladıklarında ağızlarıyla sıçabilme iğrençliğine ulaşırlar.
Varoş kesimin insanlarıdır muhtemelen. Oturup kalkmayı bilmeyen, tuvaletin deliğini bile tutturmaktan aciz ne kadar insan varsa hepsi fakirlerdir, bilirsiniz. Ne de olsa eğitimsiz zavallılardır hepsi. Benim gibi elit kişilerin yapacağı hareket değildir. Bir kere bizim gibilerin balgamı olmaz. Kakamız da gelmez bizim mesela. Sonradan görme bir elit arkadaşım var. En son milli piyangoyu tutturmadan önce işemiş mesela, siz hesap edin. Elitlik böyle bir şey işte.
iğrenç derecede iğrenç insanlar.
(bkz: yere tükürmek serbest balgama basmak yasak)*
gelişen enfeksiyon nedeniyle durdurulamayan bir reflekstir, yanı insanidir. balgamını suratınıza tükürmediği sürece sorun yok.
hasta olduğu için balgamını kağıt mendile çıkarana insan, yere atanına insanımsı denir.
(bkz: hödük)
sabahları pek formda olur bunlar*. olay anında birini yakalasam saçından tuttugum gibi yalatıcam o şaheseri; ama yok arkadas gizemli balgamcı bunlar. *
sırf bunu yapıyorlar diye amerikalıların atalarını türk ilan etmişti bazı bilim adamları. onlarda bizler gibi yerlere balgam yada tükürük atmaktalar*.

yurdum insanının çok da şeyindeydi. ulan adama desen ki yerlere niye tükürüyorsunuz sayın hödük beyefendi, adam eşşeği şu küresel biçimde ısındığımız günlerde suya yollar ve doğal olarak eşeğin sudan gelmesi oldukça uzun sürer. takribi olarak eskiden geliş süresinin 3-4 katı falan.
bunu yapan insan(?)ın ardından pardon bişey düşürdünüz diye bağırmak gerekir. utanmak gibi insancıl bir özelliğe sahipse utanır.
insanlıktan nasibini alamamış yaratıklar. o balgamı çayına şeker yapıp yutturacaksın onlara ki belki anlarlar yanlışlarını.
kendi platformlarında kral insanlardır.
çıkardıkları sesten o kadar rahatsız olunur ki balgam değil de bilumum iç organlarını çıkarıyor sanırsınız.
birde öyle bir balgamdır ki yapıştığı yerden çıkmaz. doğada uzun süre kalır.
kaldırım sanatına örnek veren sanatçılardır.
ortada yaprak yeşilinden başlayıp kenarlara doğru açılan renk tonlamasıyla uzayan salyaya dönüştüğünü gözlemleyebiliriz, elimizde zavallı bir sabah kahvaltısını oluşturan simidimizle yürürken, hani böyle tavaya kırılmış çiğ yumurta misali. bilirim tiksinirim kusmam gelir, ama bakmaktan alamam kendimi.
o yol var ya ...... şeklinde devam eden bir cümleyle tepki gösterilecek insan bozması hıyardır.
''ben insansam sen nesin, sen insansan ben neyim'' lafının harika örneğidir.
(bkz: dostum insan demişşin ayıp oluyor)
tek atan çift atan.

hakikaten pislik insanlarız.
bir yaptırımının olmasını dilediğim durumdur. bu iğrençlik cezasız kalmamalı.
Nefret, kin, öfke, intikam gibi tüm olumsuz duyguların bir anda hunharca harekete geçmesine neden olan insan müsveddeleridir.

Kükreme benzeri o hayvani sesle metrelerce havaya fırladığım anlarım olmuştur sayelerinde.

Bir de bunu, öyle telaşsız ve utanmasız yaparlar ki, yürekleri karlı dağlardan serin zaar!
Adam, donunu indirip, şehrin kalbine bile s..çabilir yani, o derece!

Balgamınızda boğulun inşallah!
Maşallah!
Suphanallah!
Elem tere fiş, kem gözlere şiş!
Veled dallin!
Amiiiiinnnnn!
iğrenç insanlardır. Daha da kötüsü yaptığının iğrenç ve yanlış olduğunu da bilmemektedir.
çıkardığı yalatarak cezalandırılmaları gereken insanlardır.
Yemin ederim bogmak istiyorum bu tipleri.
eski körüklü otobüsler gibi sesler çıkartıp vücudunun ciddi bir kısmını kaldırıma, yola bırakan densizlerdir. farkını vereyim de kus bari sığır sözünü hak ederler. çok ihtiyacın varsa git kuytuya köşeye gör işini insanların midesini kaldırmadan.

bir de durup çıkardıkları sanat eserini inceleyen tipler var utanmasalar alkış bekleyecekler diğer insanlardan hığğmına..