bugün

usb ile şarj edildiği halde otobüsün koltuklarındaki televizyonlarda bulunan -eğer bulunuyorsa daha da can yakar- usb girişleri çalışmıyorsa firmaya da ana avrat küfrettirir.
iğrenç bir olaydır efendim. üstüne üstlük otobüste maskeli beşler ırak filmini koyarlarsa, tam bir eziyete dönüşür bu olay. allah'ım sen bana bir daha yaşatma böyle şeyler.
yolculuktan önce şarj etmek unutulmuştur.
hiç mp3 kullanmadım. telefon diye bir alet var çünkü.
Gelsin orhan gencebay gitsin müslüm gürses sendromu yaşatan mp3 çalardır.
Işkencenin başlangıç sebebidir. Müziksiz yol çekilirmiymiş hiç ?..
eceline susamış olan mp3 playerdir. yolculuğu sahibine zehir eder ve bundan genelde pişmanda olmaz.ama farkında değildir ki bir süre sonra televizyona satılır ve yol boyu da akla gelmez.
işe yaramayan mp3 playerdır. mp3 çalar uzun yolculuklar için icat edilmiştir. böyle bir durumda yapmanız gereken camdan fırlatmaktır.
kaldırıp atılası mp3 playerdır.
Kişinin bunu akıl edememesi durumunda oluşan olay. Unutmamalıyız ki sorumlu olan mp3 değil.
valla artık otobüslerde tv var. otururum alırım kulaklığı film izlerim *
mp3 playerın bittiği andır. hele bir de o yol kapadokya - izmir arası gibi 12-13 saatlik bir yolsa, ölümlerden ölüm beğensin o makina.
(bkz: nevşehirliler seyehat)
eğer koltuklarda tv varsa imdadınıza yetişir bi nebzede olsa yolculuk geçer.aksel turizmde too young too much too fast şarkısını bulduğumda dumura uğramıştım.
bütün umutların suya düşmesi,aniden içine bastıran hayal kırıklığı,hevesin kursağında kalması...
ucuza alındığı için acayip sevinilen aypot'tur lakin böyle bir kusuru vardır işte.
insanı kendinden de, teknolojiden de, müzikten de, sanattan da, seyahatten de, muavinden de, yolcudan da, hancıdan da, handan da, hayattan da soğutandır.
yol boyunca müzik dinlemeyi aklına koymuş bireyi * mutsuzluklara sevk eden lanet olasıca mp3 playerdir.
pilli mp3 kullanma sebebidir.
(bkz: made in china)

(bkz: made in prc)
simdiki otobuslerde mp3 e gerek yok abi ne ararsan var uydu baglantısı internet herkesin önünde ekran ne gerek var mp3 e.
(bkz: umut sarıkaya tipi mutsuzluk)
-şöfor abi, ne zaman mola verecez?
+daha yeni hareket ettik yiğenim.
-olsun yine de bi yerde mola verelim.
+tuvalete mi çıkman lazım?
-yok abi, mp3 playerin şarjı bitti, onu doldurmak için.
+sabri, al şunu başımdan. kaza yapacam sinirden...
sony nwz-s616f sahibi olup da bunu becermeniz, harbiden keser sapı kıvamında olduğunuzu gösterir. ayrıca bavul toplamadan önce müzikçalarını şarj etmesi gerektiğini bilmeyen tecrübesiz insanın sahip olacağı müzikçalardır. bu adamlar bunun siniriyle, otobüste olay falan da çıkarır. bir de koltuğunu 180 derece yatıran insanlar da hep bunların arasından çıkar...
yolculuğa çıkmadan önce en güzel müzikleri yüklersiniz her şey tam derken bir bire mp3'ün şarjı biter.mp3 parçalanmak ister ama yapılamaz bi türlü.eğer cep telefonun kulaklığı varsa radyo ya da telefonda olan müzikle idare etmek en iyisi.
(bkz: ibne)
(bkz: Asahi Mp3 Player) *