1. 1.
  Aramaya inandım ama bulamadım.

  sevişmeden uyuyamayan insan, aşktan uyuyamayan insan, tek yastıkla uyuyamayan insan var, ama yolculuk esnasında uyuyamayan insan yok. Sizin ne tatlı dertleriniz var öyle.

  Neyse konumuz bu değil.

  Konumuz yolculuk esnasında uyuyamayan insanlar.

  gençler, yolculuk esnasında uyuyamamak aslında problem değil. ne bileyim manzarayı seyredersiniz, film izlersiniz, karşıdaki kızı kesersiniz, yapılır yani bir şey. ben de öyle düşünürdüm. 40 saatlik bir yolculuk yapmadan önce. allah belamı orda verdi benim.

  taksi, uçak, tren, taksi olmak üzere toplam 4 farklı araçla 40 saatlik yolculuk sonrasında, anladım ki ben yolculuk esnasında kessen uyuyamıyorum. ya da keserler diye uyuyamıyorum bilemedim. ama uyuyamıyorum neticede.

  bir yöntemi var mıdır uyumanın bilmiyorum, ama bana göre bu dünyadaki en büyük başarı yolculuk esnasında uyumak.
  4 ... dibi dibi rek
 2. 2.
  Kullanmadığım arabada uyuyamam sözlük, benim kullanmam lazım. Ehe.
  2 ... stairway leading to hell
 3. 3.
  Kısa bir yolculuksa problem olmayan anca uzun ve gece yolculuğuysa insanı çileden çıkaran bir durumdur. Zaten dar bir alanda gidiyorsundur, doğru düzgün kıpırdayamaz, elini ayağını uzatamazsın illet eden bir durumdur insanı.

  Hata kaza için geçer de bir anlık dalarsan onda da kısa sürede böğründe tuhaf bir his ile uyanırsın, hasta olmuş gibi. Pef. Ne dertliymişim be.
  1 ... banban
 4. 4.
  şapşik insandır.
  yarım saatlik yolda uyuyorum aq.
  hatta birkaç defa uzun yol otobüs yolculuğunda aptal muavin yüzünden ineceğim yerden 100-200 km ileri gitmişliğim bile var.
  arabada uyuyan qızlar eqlesin.
  3 ... pillars of creation
 5. 5.
  Benim. Olmuyor be. Yıllarca denedim. 9 saatlik yolun son yarım saatinde uyuyorum.
  Bende böyle bir manyagim.
  ... kapitalist ramsey
 6. 6.
  benimdir. yarın sabahın skinde eskişehire gidicem iş için trende gram uyuyamam.
  ... flat head
 7. 7.
  Tam olarak benim.

  17 saat süren Çanakkale yolculuğunda bir gram dahi uyumadan geldiğim gibi eve girdiğim an 2 gün boyunca kesintisiz uyumama neden olmuştur.
  3 ... hepbirsonbahar
 8. 8.
  benimdir uyuyamam birde gerçi uzun yıllar oldu otobüs yolculuğu yapmayalı da eğer otobüs yolculuğuysa hep yola bakarım 14 saat yol gidip şoförle beraber yola bakmışlığım var.
  1 ... x hayta x
 9. 9.
  tüm kek ve kahve ikramlarını geri çevirmeden alan insandır. gideceği yere vardığında da uzun bir süre yorgunluğu üzerinden atamaz.
  1 ... ateori
 10. 10.
  hayatta uyuyamam abi millet kafayı koyar koymaz nasıl uyuyor cidden anlamıyorum.
  ... biraslanmiyavdedii