bugün

Yol yabdı hüloooğ.

Üçüncü kelime olmadan bu öneri bir hiç lütfen.
Ülkenin ebesi bellenmişken 'olsun yol yabtı' deyu 31 çeken çomarları öttürme vazifesi üstlenen yegane kişiliktir.
vatandaşın kulak memesi de dahil s.kilmedik bir yeri kalmamışken, çalıyor ama yol yabdı diyenlerin, dalga konusu olduğu durumdur. Bence tez konusu bile olabilir.
Ha o yapılan köprüler ve yollar da ücretli. üstelik türk lirası değil USD geçiyor.
Hani olur ya böyle noktalama işareti kullanır gibi küfür eden insanlar, hayatında bir hareket olmayınca küfrü ağzına vuruyor onu şeyapayım burasına şeyapayım, heh işte yol yabdılar diye dalga geçen insanlarda aynı o küfür eden insan gibidir benim gözümde. Elle tutabilecekleri bir icraatları olmayınca ağızlarına vuruyor içlerindeki birikmişlik.

Bir de anlamadığım sanki ülkede tek parti varmış gibi yorum yapıyorlar. Madem yol yapımından memnun değilsin mensubu olduğun siyasi partiye söyle. Böyle yapıyorlar ben bunu istemiyorum benim sesim olum mecliste de. Diyebilir misin, diyemezsin tabi. Sen, siz anca bir şey yapana laf edin. Meyve veren ağacı taşlayın.
Mal dediğin adam esasen sizin mallığınız ile dalga geçmektedir ki aradaki ufak nüans farkını anlayabileceğinizi düşünmüyorum.
güncel Önemli Başlıklar